TAROT FALINIZ:

KUPA ONLUSU (DÜZ)

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

 • İyi iş çıkardın

 • Muradına erdin

 • Burası son durak

 • Artık patron sensin

 • Aklındaki plan tutar

 • Bravo, bu iş bu kadar

 • Meydan sadece senin

 • Güzel bir tatile ihtiyacın var

 • Bütün engeller ortadan kalkmış

 • Bu mutluluğu sevdiklerinle paylaş

 • Hayatında yeni bir sayfa açmaya hazır ol

 • Geleceğe dair güzel planlar yapmanın tam zamanı

Kupa onlusu kartında karşımıza sevgi dolu bir çift çıkar. Yanlarında mutluluk ve huzur içinde oynayan çocukları ve on kupanın gök kuşağıyla aynı hizada dizilişini görürüz. Çift, sanki hayatta her arzularına kavuşmuş gibi sinir ve stres gibi kavramlardan uzak bir duruş sergilemektedirler. Uzaktaki şato, geniş arazi ve bahçeler, onları çevreleyen sular bolluk bereketi ve onların maddi kaygılarının olmadığı bir hayatın göstergesidir. Çocuklar ise doğurganlığı, neslin devamını ve bu zenginliğin ve mutluluğun yeni nesillere de aktarılabileceğini gösterir. Gökyüzünde duran 10 bardak ise tüm bu güzellikleri kutsar gibi durmaktadır.

Tüm on sayılı kartlar gibi kupa onlusu da başarıyla tamamlanan süreçlerin, mutluluğun ve doyumun kartıdır. Numerolojik olarak on sayısı bir serinin sonu, tamamlanma ve bitiş çizgisine varmanın temsilcisidir. Kupa onlusu da buna dahildir. Fakat, kupalar yaşamımızın daha duygusal alanına hükmeden kartlar olduklarından artık duygusal anlamda tatmin ve doyuma ulaştığımızın altını çizer. Kupaların altını çizdiği duygusal anlam her zaman aşk ve ilişkilerle ilgili değildir. Severek yaptığımız bir işe kavuşma, bazen maddi refah ve huzura kavuşma ya da mutlu bir ilişki bunların hepsi kupaların yönetimindedir. Dolayısıyla kupa onlusunu görüyorsanız artık bu alanlardan birinde ya da her birinde doyuma ulaşmışsınız.

yeni bir fal aç

Kupa onlusu karşınıza çıkacak en güzel kartlardan biridir. Muradınıza ereceğiniz ve hayallerinize kavuşacağınızın müjdesini getirir. Bu kartın size sunduğu bir bitiş çizgisi müjdesi vardır. Bu çizgi bazıları için mezuniyet, bazıları için evlilik, bazıları için murada ermektir. Yaklaşmak istediğiniz o bitiş çizgisinin sizin için ne olduğunu sizde başka kimse bilemez. Ve o çizgi artık görünmüş. Bunun için bir parti yapmanız gerekiyorsa parti hazırlıklarına şimdiden başlayabilirsiniz.

Kupa onlusu kartına biraz daha dikkatle baktığımızda “kavga, gürültü, gerginlik” gibi kavramların bu kartta yer almadığını görürüz. Tüm aile bireylerinin ya da sizin için çalışanların birbiriyle iyi geçindiği, el ele vererek güzel projeler ürettiği bir sürece giriş bu kart belirdiğinde mümkündür. Herkes adeta el ele vermiş, kimse kimsenin kuyusunu kazmıyor. Herkes ortak istikamete doğru ilerlemek istiyor. Fikir ayrılıkları bile şu süreçte yok. Herkesin amacı belli: ailenin ya da şirketin ortak refahı ve huzuru. Bunun kıymetini bilin!

BURÇLAR VE BURÇ UYUMLARI

Tarot falı bakmayı öğrenmek ister misiniz?

tarot kursu.png

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.