TAROT FALINIZ:

KUPA ÜÇLÜSÜ (DÜZ)

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

 • Parti zamanı

 • Şans seninle

 • Bu anın tadını çıkar

 • Bunu kutlamalısın

 • Verimli bir dönemdesin

 • Beklediğin haberi alacaksın

 • Güzel gelişmeler yaşanacak

 • Kaderin sunduğu hediyeyi al

 • Haneye yeni bir bebek gelebilir

 • Çalışmaların karşılığını alacaksın

 • Bu kutlamaya mutlaka katılmalısın

 • Takım oyunuyla bu iş harika olacak

Küçük Arkana serisinin en pozitif kartlarından biri olan Kupa Üçlüsü kartında 3 kadın oldukça mutlu bir şekilde kadehlerini kaldırarak bir şeyi kutlar gibi dans etmektedirler. Kadınların çevresinde pozitif enerji, bolluk, bereket ve yeni fırsatların doğuşunun simgesi renkli meyve ve çiçekler bulunmaktadır. Üç kadının da kafasında başarı ve döngü tamamlanmasının simgesi defne çelengi bu kartta dikkatimizi çeker.

Kupa Üçlüsü kaderde bir kutlama noktasına varmanın müjdecisidir. Bu kartı gören kişi büyük bir müjde almış ya da bir sevinci sevdikleriyle paylaşmaya karar vermiştir. Kahkahaların, müzik ve sohbetin duyulduğu bu dönemde güzel bir haber sonrası iç huzur ve kutlama vardır. Bütün üçlü kartlar gibi kupa üçlüsü de yeni bir doğum ya da verimin habercisidir fakat buradaki doğum bazen bir bebeğin doğumu olabileceği gibi bazen yeni bir projenin doğumu da olabilir. Kupa ikilisiyle desteklenen ve dengelenen süreçte kupa üçlüsü ilk verimini vermiştir.

yeni bir fal aç

Kupa üçlüsü kardeşliğe, kutlamalara, arkadaşlıklara ve toplanarak hoş vakit geçireceğimiz anlara işaret eder. Bu kartı gördüyseniz yanız olmadığınızı ve çevrenizdeki insanların sizi desteklediğini ve sevildiğinizi bilmelisiniz. Mutluluğunuzu onlarla paylaşıyorsunuz ve başarılarınız çevrenizdeki insanları da mutlu ediyor. Bu kart genellikle partileri, arkadaşlarla toplanmayı, yemeyi içmeyi, hoş sohbeti ve kahkahaları temsil eder. Çevrenizdeki insanlardan pozitif enerji alacaksınız ve onlara da pozitif enerji yayacaksınız.

Bu kart ayrıca sizi yaratıcı bir projede başkalarıyla işbirliği yapmaya ve yeni zirveye ulaşmak için birbirinize ilham vermeye davet ediyor. Toplu olarak, başkalarının iyiliği için ortak bir hedefe doğru çalışıyorsunuz ve başkalarına uzanarak ve bir araya gelerek, pozitif enerjinizi ve tutkularınızı daha geniş topluluklarla paylaşarak büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Kupa üçlüsü bir sanat sınıfı ya da dans sınıfı gibi bir grup ortamında yaratıcı bir çıkış yapabileceğinizi öneren çok yaratıcı bir kart.

BURÇLAR VE BURÇ UYUMLARI

Tarot falı bakmayı öğrenmek ister misiniz?

tarot kursu.png

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.