TAROT FALINIZ:

TILSIM ASI (DÜZ)

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

 • Bu fırsatı kaçırma

 • Mirasa konabilirsin

 • Paranı iyi değerlendir

 • Bu yolun sonu zenginliktir

 • Bu teklife asla hayır deme

 • Bu işin ucunda çok para var

 • Beklediğin para eline geçecek

 • Biri sana büyük bir fırsat sunacak

 • Parasal engeller ortadan kalkacak

 • Başkalarını dinle ama son kararı kendin ver

 • Bugün ektiğin tohumlar gelecekte yeşerecek

 • Parasal bir konuda yepyeni bir sayfa açılmış

Tüm as kartları gibi tılsım ası da yeni başlangıçları, potansiyeli ve fırsatları temsil eder. Fakat, tılsım serisinin diğer serilerden farkı maddi dünyayla bağlantılı olmasıdır. Bu yüzden bu başlangıç büyük ihtimalle finans, servet, yeni bir iş ya da yatırım fırsatlarıyla ilgilidir.

Tılsım serisinin giriş kartı olan tılsım asını görüyorsanız çevrenizdeki tüm fırsatlara ve tekliflere bakınız. Çünkü bunlardan biri sizi zengin edebilecek potansiyele sahip. Sizin için çok ufak bir başlangıç gibi görünebilir fakat bu fırsatın büyüme ve size çok büyük menfaat sunma potansiyeli var. Bu kart bazen yeni bir yatırım fırsatıyla ilgili de olabilir. Bir yatırım için bir miktar para koymanız gerekebilir. Fakat bu işin sonunda sizin için çok daha fazlası var.

yeni bir fal aç

Tılsımlar küçük arkananın son serisidir ve diğer serilere gören daha somut anlam içerirler. Tarotta değnekler ruhsal aleme, kupalar duygusal aleme, kılıçlar zihinsel aleme, tılsımlar ise fiziksel aleme hükmeder. Daha önce yalnızca zihnimizde olan şeyler bu kartın belirmesiyle somutlaşmaya ve gerçeğe dönüşmeye başlarlar. Dolayısıyla tılsım ası aklımızdaki bir fikir ya da projeye dair ilk somut adımı attığımız noktadır. Burada aslında bir yaratıcılık yok, daha önce düşünülmüş ve yaratılmış bir projenin gerçeğe dönüştürülmesi için ilk adımın atılması söz konusu.

Tüm bunların yanı sıra tılsım ası karşınıza düz çıktığında sizin için yeşil ışık yandı demektir. Tüm engeller aşılmış, bütün düşmanlar yenilmiş, kafanızda net olmayan her şey artık netleşmiş. Asla unutmamalısınız, tılsımlar zihinsel alemin temsilcisi olan kılıçlar serisinden sonra gelen kartlardır. Bu kartlar zihinsel boyutta zirveye ulaştığınız (kılıç kralı dönemi) ve artık ne istediğinizi tam anlamıyla bildiğiniz noktayı aştıktan sonra belirir. Bu kartı gördüyseniz ne yapacağınızı ve neyi nasıl yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Hadi şimdi o ilk adımı atın!

BURÇLAR VE BURÇ UYUMLARI

Tarot falı bakmayı öğrenmek ister misiniz?

tarot kursu.png

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.