TAROT FALINIZ:

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

  • Biraz daha sabır

  • Henüz zamanı değil

  • Muradına ereceksin

  • Hamilelik çok iyi gidiyor

  • Yakında ödülünü alacaksın

  • Çok iyi bir yatırım yapmışsın

  • Henüz şartlar olgunlaşmamış

  • Beklediğin şey eninde sonunda olacak

  • Bu plan uzun vadede menfaat getirecek

  • Sen elinden geleni yapmışsın sonucu bekle

TILSIM YEDİLİSİ (DÜZ)

Tılsım Yedilisi kartında bir çiftçi elindeki çapasına yaslanarak yetiştirdiği tılsımlara bakmaktadır. Genç adamın duruşundan çok çalıştığı ve bir süreliğine mola verdiği anlaşılmaktadır. Tılsımlar yaprakların arasında yetişmekte ve olgunlaşmaktadırlar. Bu da bize ekilenin biçilme zamanının yaklaşmasını ve ilerleyen bir süreçte sonu maddi menfaat olacak güzel haberlerin yolda olduğunu müjdeler. Kişi yakın geçmişte vaktini boşa harcamamış kendisine maddi menfaat getirecek uğraşlarla geçirmiştir fakat yoğun iş temposuna kısa bir mola vermektedir.

Tılsım yedilisi kartı zamanı güzel şekilde enerjiye dönüştürebilme yeteneğinin altını çizer. Tıpkı ektiği tılsımların büyümesini ve onları biçeceği günü bekleyen adam gibi siz de geleceğinize yatırım yapmışsınız. Bu yatırım her zaman parayla ilgili değildir. Bazen bu kart zamanı gelecekte menfaat elde edebileceğiniz bir eğitime harcama ya da bir proje üretme anlamı taşıyabilir. Vakti boş kullanmamış iyi değerlendirmişsiniz ve bunun karşılığını hemen bugün almayacaksınız, ektiğiniz tılsımların büyüdüğü günü bekleyin.

Bu kartı görüyorsanız geleceğinize önem veriyorsunuz demektir. Kısa vadeli başarılar peşinde değilsiniz, beklemeniz gerektiğini biliyorsunuz ve haklısınız da. Hızlı kazançlar peşinde değilsiniz. Attığınız adımların sonuçlarını ve ödüllerini bugün almayacaksınız bunun farkındasınız ve bunu bilmeniz sizin için harika. Geleceğe dair umutlarınız var geleceği karanlık görmüyorsunuz, o konuda da haklısınız, geleceğiniz çok aydınlık. Şu anda yapmakta olduğunuz ya da geliştirdiğiniz proje her ne ise onu asla bırakmayın, beklediğiniz gün gelecek. Çok sağlam planlar yapmışsınız!

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.