top of page
tarotti.png

Adalet (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

İş ve kariyer sorularında karşımıza çıkan adalet kartı artık ekilenin biçilme zamanının ve tüm sonuçları almanın habercisidir. Fakat, bu bazıları için iyi haber olduğu gibi herkes için iyi anlamlar içermez. Geçmişte ektiğiniz her ne ise bugün iş hayatında sonuçlarını almaya hazır olun. Eğer geçmişte hiçbir şey ekmemiş ya da kendinizi geliştirmek yerine vaktinizi gereksiz aktivitelerle geçirdiyseniz bugün kötü sonuçlar almanız olasıdır.


Adalet kartında karşımıza çıkan yargıç aslında en yüce yargıçtır ve ilahi adaleti temsil eder. İş yaşamında bugün yaşadıklarımızın aslında kendi ektiklerimizi biçmek olduğunu vurgular. Kariyerle ilgili yaşadığımız sorunlar geçmişte verdiğimiz yanlış kararların sonucu olabilir. Kariyerde zirvede bulunan ya da geçerli bir meslek sahibi olanlar ise yine bunu geçmişte verdikleri karara borçludur. Bir başka deyişle, adalet kartı aslında ne iyi ne de kötü haber getirir. Bize geçmişten ders çıkarıp geleceği şekillendirmemiz gerektiğini hatırlatır.

Bu kart iş ve kariyer konularına dair geçmişteki eylemlerimizin sonuçlarını alma gününün artık geldiğinin haberini getirir. Fakat sizin için asla iyi ya da kötü haber anlamı taşımaz. Şu anda yaşadığınız hayatın geçmişte verdiğiniz kararların bir sonucu olduğunu hatırlatır. İyi işler yapmış olanlar için ödüllerin kötü işler yapanlar için cezaların dağıtılacağı nokta işte tam da burasıdır. Bir başka deyişle, ne ektiyseniz onu biçersiniz sözüyle anlatılan ektiklerini biçme noktası adalet kartının belirdiği yerdir.


Nadiren de olsa tarotun adalet kartı bazen işle ilgili bazı konularda yasal bir süreçle ilgili bilgi getiriyor da olabilir. Eğer sizin için bu durum söz konusuysa alınacak sonuç yalnızca hak ettiğiniz sonuç olacaktır. Bazıları için iş ve kariyer sorularında adalet kartını görmek disipline verilmek ya da bir hakem karşısına çıkmanın işareti olabilir. İş hayatında yaşanan bir kavga ya da tartışma sonrasında kimin haklı kimin haksız olduğunun konuşulması olasılığı var.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page