top of page
tarotti.png

Adalet (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Adalet kartını ters gördüyseniz işle ilgili bazı konularda ahlaki ya da etik açıdan doğru olmadığını hissettiğiniz bir şeyi yapıyor da olabilirsiniz. “Para gelsin de nasıl gelirse gelsin” zihniyetindeyseniz bu zihniyeti bir an önce terk etmelisiniz çünkü gelecekte bunun zararlarını göreceksiniz. Şimdilik tek seçeneğiniz var, bunu gizlemek ya da çevrenizdekilere olduğundan farklı göstermek. Ama adalet kartını ters gördüyseniz bu işin bir gün açığa çıkacağından mutlaka emin olmalısınız. Şu anda bir hata yapıyorsunuz ve en kötüsü hata yaptığınızı bilerek hata yapıyorsunuz. Bu işin içinden bir an önce çıkmalısınız.


Adaleti ters gördüyseniz iyi bir durum değerlendirmesi yapmaya ihtiyacınız var. Bir yerlerde hata yapıyorsunuz ya da bir şeyleri yanlış yapmaktasınız. Bu hataların sonuçlarını belki bugün almayacaksınız ama bir gün mutlaka karşınıza çıkacaklar. Belki de içsel eleştiriye ihtiyacınız var ve hareketlerinizi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu eleştiriyi yaparsanız en azından neyi düzeltmeniz gerektiğini bulacaksınız.

Adalet kartı aynı zamanda işle ilgili bazı konularda bir şeyleri tam olarak ölçüp tartamadığınızın ya da adil davranmadığınızın altını çizer. Eğer bir işverenseniz işçilerinize haksızlık yapmadığınızdan emin olun. Bir yerde eleman olarak çalışıyorsanız bazı konulara belki de yalnızca kendi açınızdan bakıyor ve karşı tarafa empati yapamıyorsunuz. Bunun sonucunda adaletsizlik ya da haksızlık yaşanması kaçınılmaz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page