Aşıklar (düz):

TAROT KARİYER FALI

En saf haliyle aşıklar kartı iş yaşamındaki bilinçli bağlantıları ve anlamlı ortaklıkları temsil eder. Daha kişisel seviyede inandıklarınız ve hareketleriniz hakkında netleşmesi temsil eder. İş yaşamında yaptığınız her şeyi severek ve doğal akışı içerisinde yapıyorsunuz, yapmacık değilsiniz. Adeta bu işi yapmak için doğmuş gibisiniz.


Tarotun aşıklar kartı uyumlu bağlantılar ve sorunsuz ilişkilerin kartıdır. İş ortamındaki uyumlu ilişkiler, ortaklıklar, takım oyunu ya da sorunsuz ilerleyen süreçler bu kartın yönetimi altındadır. Aşıklar kartı el tokalaşmaları ve imzalanan anlaşmaların da altını çizebilir. Her iki tarafın memnun olacağı bir işin sonuna gelip biriyle güler yüzle el tokalaşacaksınız. Olumlu gelişmeler, iş hayatındaki müjdeler, ikramiyeler ve terfiler bu kartın getirebileceği güzel haberlerden yalnızca bir kaçıdır.

Aşıklar kartı iş ve kariyer sorularında aynı zamanda işine aşık olmak teması taşıyabilir. Çok severek yaptığınız bir işe ya da hayallerinizin mesleğine ya kavuşacaksınız ya da bir adım yaklaşacaksınız. Eğer üniversite sınavı zamanlarında bu kartı seçtiyseniz hayallerini kurduğunuz o meslek sizin olabilir. Ya da “tam benlik iş” diyebileceğiniz kadar hoşunuza giden bir kariyere ilk adımı atıyor olabilirsiniz. İş yaşamınıza iyice bir bakın ve görmeye çalışın, aşıklar kartı sizin için neyi ifade ediyor?


Bazen kariyerde beliren aşıklar kartı o çok istediğimiz ve arzuladığımız işin aslında bize çok yakın olduğunun müjdecisidir. Çalışırken zevk aldığımız ve kendimizi uyumlu hissettiğimiz bir iş ortamı ve iş arkadaşları da bu kartta gizli olabilir. Nadiren de olsa aşıklar kartı bazıları için aradığımız partneri iş ortamında bulacağımız müjdecisini de getiriyor olabilir. Aşıklar kartı bazen aşkla yaptığımız bir işle ilgili güzel haberleri beraberinde getirir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.