Aşıklar (ters):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falında karşınıza aşıklar ters çıktıysa iş yaşamında senkronize olamadığınız ya da tempo uyumu yaşadığınız bazı durumların altını çizer. Birileriyle ya da kariyerinizle aynı sayfada değilsiniz veya aynı değerleri paylaşmıyorsunuz. Belki de yanlış bir kariyerde ya da yanlış noktada bulunuyorsunuz. Size uymayan bir şeyler var.


Kariyerle ilgili sorularda karşınıza çıkan aşıklar kartı aynı zamanda iç dünyanızdaki çatışma ve kararsızlıklara işaret eder. İşle ilgili bir konuda büyük bir ikilemde kalmışsınız. İçinizden bir ses “evet” derken bir diğer ses “hayır” diyor. Kariyer yolculuğunuzda ilerlemek istiyorsanız bu ikilem ve kararsızlığa son vermelisiniz. Gelişme yalnızca bu ikilemin sona ermesiyle olacak.


Ters beliren aşıklar aynı zamanda mantığımızın sesini dinleyerek kalbimizi huzursuz ettiğimiz zamanlarda karşımıza çıkar. Evet, bir işi kabul etmişsiniz fakat sizi duygusal anlamda memnun etmiyor. Belki de sadece çalışmış olmak ve işsiz durumuna düşmemek için çalışıyorsunuz fakat severek çalışmıyor olabilirsiniz. Belki de tek ihtiyacınız kariyer değişimi ya da kendinizi farklı bir kariyere yönlendirebilirsiniz. Mutsuz olduğunu bir işte uzun yıllar çalışmak sizi bunalıma sürükleyebilir.

Ters aşıklar aynı zamanda iş ya da işle ilgili konularda uyumsuzluk, bağlantı kuramama ya da enerjiyi doğru alana aktaramama gibi durumların altını çizer. Belki de iş ortamında güzel ilişkiler kuramıyor ya da bir iş anlaşması için tokalaşması gereken o elleri tokalaştıramıyorsunuz. Bir yerlerde bir şeyler eksik. Bir uzlaşma sağlanamıyor ya da bir alışverişte her iki tarafı memnun edecek ortak bir çözüm yolu bulunamıyor. Bu durum sona ermeden iş hayatında ilerleme elde edilemeyecek.


Aşıklar kartını bir iş görüşmesi ya da bir iş kontratı imzalamanın öncesinde ters gördüyseniz kötü haberi alabilirsiniz. Genellikle uzlaşamama ya da şartlarda anlaşamamanın altını çizen bu kart bir iş kontratı imzalamadan önce bir engel ya da taraflardan birinin kabul etmediği bir maddenin tartışılmasına işaret edebilir. Anlaşmanın olabilmesi için her iki tarafın da memnuniyeti şart!

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.