top of page
tarotti.png

Aşıklar (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer falında karşınıza aşıklar ters çıktıysa iş yaşamında senkronize olamadığınız ya da tempo uyumu yaşadığınız bazı durumların altını çizer. Birileriyle ya da kariyerinizle aynı sayfada değilsiniz veya aynı değerleri paylaşmıyorsunuz. Belki de yanlış bir kariyerde ya da yanlış noktada bulunuyorsunuz. Size uymayan bir şeyler var.


Kariyerle ilgili sorularda karşınıza çıkan aşıklar kartı aynı zamanda iç dünyanızdaki çatışma ve kararsızlıklara işaret eder. İşle ilgili bir konuda büyük bir ikilemde kalmışsınız. İçinizden bir ses “evet” derken bir diğer ses “hayır” diyor. Kariyer yolculuğunuzda ilerlemek istiyorsanız bu ikilem ve kararsızlığa son vermelisiniz. Gelişme yalnızca bu ikilemin sona ermesiyle olacak.


Ters beliren aşıklar aynı zamanda mantığımızın sesini dinleyerek kalbimizi huzursuz ettiğimiz zamanlarda karşımıza çıkar. Evet, bir işi kabul etmişsiniz fakat sizi duygusal anlamda memnun etmiyor. Belki de sadece çalışmış olmak ve işsiz durumuna düşmemek için çalışıyorsunuz fakat severek çalışmıyor olabilirsiniz. Belki de tek ihtiyacınız kariyer değişimi ya da kendinizi farklı bir kariyere yönlendirebilirsiniz. Mutsuz olduğunu bir işte uzun yıllar çalışmak sizi bunalıma sürükleyebilir.

Ters aşıklar aynı zamanda iş ya da işle ilgili konularda uyumsuzluk, bağlantı kuramama ya da enerjiyi doğru alana aktaramama gibi durumların altını çizer. Belki de iş ortamında güzel ilişkiler kuramıyor ya da bir iş anlaşması için tokalaşması gereken o elleri tokalaştıramıyorsunuz. Bir yerlerde bir şeyler eksik. Bir uzlaşma sağlanamıyor ya da bir alışverişte her iki tarafı memnun edecek ortak bir çözüm yolu bulunamıyor. Bu durum sona ermeden iş hayatında ilerleme elde edilemeyecek.


Aşıklar kartını bir iş görüşmesi ya da bir iş kontratı imzalamanın öncesinde ters gördüyseniz kötü haberi alabilirsiniz. Genellikle uzlaşamama ya da şartlarda anlaşamamanın altını çizen bu kart bir iş kontratı imzalamadan önce bir engel ya da taraflardan birinin kabul etmediği bir maddenin tartışılmasına işaret edebilir. Anlaşmanın olabilmesi için her iki tarafın da memnuniyeti şart!

tarotika.png
© Copyright
bottom of page