top of page
tarotti.png

Asılan Adam (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Asılan adam kartı kariyerde bir sonraki aşamaya geçmeden önce bir süreliğine her şeyi beklemeye almanızı önerir. Şimdi evren sizin için yeni bir şeyler hazırlıyor fakat bebek henüz doğmaya hazır değil. Bu durgunluk sizi çıldırtacak derecede olsa bile sabırlı olmalı ve bir şeylerin değişmesini beklemelisiniz. Kariyerle ilgili önemli kararlar almak için doğru zaman değil. Durumun bir nevi değişmesini bekleyin ve kararınızı daha sonra verin.


Asılan adam sizi buraya getiren şeyin buradan götüreceğini de söyler. Fakat biraz beklemeyi başarabilirseniz. Kaderdeki bu duraksamalar bazen evrenin sizin için daha iyisini hazırlıyor olmasından başka bir şey değildir. Eğer biraz sabrederseniz bir şey olacak ve sizi içinde bulunduğunuz bu durumdan kurtaracak.


Asılan Adam kariyerde artık size hizmet etmeyen eski zihinsel modelleri ve davranış kalıplarını serbest bırakmaya çağırıyor. Böylece yeni bir bakış açısı kazanabilir ve evrenin size kariyerde sunacağı yeni bir ödülü kucaklayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumda kendinizi rahat hissetmiyor olabilirsiniz. Fakat yine de bu bekleyişin sonunda bir ödül var.

Asılan adam projelerinizi ve faaliyetlerinizi beklenmedik bir şekilde durdurabilir. Bir güç bu sıralarda sizi yaşamda ilerlemekten alı koyuyor gibi ayaklarınıza prangaları geçirdiğini hissedebilirsiniz. Bir yere gitmek isterseniz gidemeyeceksiniz, yeni bir adım atmak isterseniz atamıyorsunuz hatta değişim şimdilik mümkün değil. Olduğunuz yerde bir süre daha bekleyeceksiniz. Fakat bu duraksamayı bir fırsata çevirebilir ve nerede bulunduğunuza, nereye gittiğinize dair derin bir anlayışa sahip olabilirsiniz. Yaşamınızda kariyerle ilgili konularda yeni bir şey ortaya çıkıyor fakat bunun için zamana ve duraksamaya ihtiyaç var.


Asılan adam tüm bu duraksamaları açık kollarla ve sevgiyle karşılamanızı önerir. Elbette, bunu yaparken önemli projeleri beklemeye almak zorunda kalabilirsiniz (ve bu çok rahatsız edici olabilir) ama asılan adama güvenin, çünkü beklediğinize değecek. Eğer bu duraksamayı iterseniz ve istemezseniz kariyer yolculuğunuzda daha fazla engelle karşılaşacaksınız.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page