Asılan Adam (ters):

TAROT KARİYER FALI

Asılan adam kariyer falınızda düz karşınıza çıktığında sizi sağlıklı bir duraksamaya davet eder. Fakat bu kart ters belirdiğinde bu duraksamaya direndiğinizin işareti olabilir. Bunun yerine günlerinizi görevler ve projelerle doldurur, meşgul olursunuz fakat tüm bu aktivitelerin karşılığını alamıyor olabilirsiniz. Çünkü ruhunuz, bedeniniz sizden yavaşlamanızı istiyor.


Asılan adam ters belirdiğinde zaten her şeyin beklemeye alındığı bir konumda olabilirsiniz. Bu sıralar engellendiğinizi, kısıtlandığınızı ve gitmek istediğiniz bir yere gidemediğinizi hissedebilirsiniz. Fakat asılan adam bu duraksamanın fazla uzun süremeyeceği haberini getirir.

Bu kartı kariyer hanemizde ters gördüğümüzde aynı zamanda ters giden işlerimizin düzeleceğini ve iş hayatında kaybolan dengeyi tekrar sağlayacağımızı müjdeler. Sıkıntılı süreçlerin artık sonuna gelmemiz ve işlerde ilerleme kaydetmemiz bu kartı ters gördüğümüzde olasıdır. Askıya alınmış tüm işler bu sıralar tekrar elinize gelecek. Artık silkelenin ve kalkın, yapacak çok işiniz, alacak çok yolunuz var!


Bu kartın ters belirmesi ters giden işlerin düzeleceğine ya da kaybolan dengenin de tekrar sağlanacağına işaret eder. Bu kart ters belirdiğinde aynı zamanda sıkıntılı süreçte düzelmeler ya da askıya alınmış işlerde artık ilerleme kaydedilecek bir sürece girişi temsil eder. İşlerin askıya alınmasına ve duraksamaya yol açan sorun ve problemler bu kart ters iken nihayet ortadan kalmıştır. Ters Asılan Adam artık silkelenip kalmamızı ve yola koyulmamızı önerir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.