Ay (düz):

TAROT KARİYER FALI

Ay korkularınızı ve yanılsamalarınızı temsil eder. Kariyer falında karşınıza çıktığında iş ve kariyer konularında ilerleyebilmek için bazı korkuları yenmeniz gereken bir sürece girdiğinize işaret eder. Yeni bir şeye başlamak için pek de istekli görünmüyorsunuz ve bu sürecin karanlık geçeceğini düşünüyorsunuz. Bu his sizde duygusal sıkıntıya yol açıyor. Fakat yine de bu süreci aşmak zorundasınız.

Ay kartında aslında gizli bir geçit bulunur. Karta dikkatle baktığınızda bir kurt ve bir köpek onun arkasında da 2 sütunla belirtilmiş bir kapı bulunmakta. Daha uzaklara bakarsanız oraların daha geniş ve ferah olduğunu görürsünüz. Ayın size mesajı önce korkularınızı yenmeniz (kurt ve köpeğin arasından geçmek) daha sonra kariyerde bir eşikten geçeceğiniz ve en sonunda refaha varacağınızdır. Eğer korkularınızı yenerek tüm bu engelleri aşmayı başarırsanız sizi çok güzel günler bekliyor.

Kariyer falında ay ile karşılaştığımızda uzun vadeli planlarımıza giden bir yol görürüz. Yolun hemen girişindeki kurt ve köpek saldırgan doğamızı ve hayvani iç güdülerimizi temsil eder. Bu kariyer yolculuğunda size karşı hamle yapan ve kelimenin tam anlamıyla sizi yok etmek isteyen düşmanlarla karşılaşmanız olasıdır. Uzaklarda belirmiş yan yana 2 kule var. Tarot ve semboller dilinde iki kule ya da iki sütunun arası daima bir kapı ya da geçittir. Düşmanlarınızı ve rakiplerinizi yendikten sonra bu eşiğe varacak ve kariyerde büyük bir değişim yaşayacaksınız.


Tüm bunların yanı sıra tarotta birbirine zıt iki karttan biri ay diğeri güneştir. Güneş aydınlığı ve her şeyin açık ve görünür olmasını temsil ederken ay tam tersine karanlığı ve belirsizliği yansıtır. Şu anda kariyerde bazı belirsizlikler ve kafa karışıklığı söz konusu. Bir işin iç yüzünü henüz bilmiyor ve kestiremiyor olabilirsiniz. Hedeflerinizin ne olduğu ve hangi yöne doğru gitmeniz gerektiği konusunda net bir anlayışınız olmayabilir. Proje hedefleriniz konusunda görüşünüzde bir pusluluk ve karışıklık olabilir. Doğru sandıklarınız yanlış, yanlış sandıklarınız da doğru olabilir. Kariyerde önemli kararları şimdilik vermemelisiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.