top of page
tarotti.png

Ay (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer falında karşınıza çıkan ters ay kartı korkularınız ve endişeleriniz üzerinde çalıştığınızı gösterir. Bu kart karanlığın yerini yavaş yavaş aydınlığa bırakacağı bir döneme girişi de müjdeler. Asla unutmamalısınız her batan güneşin ardından yeni bir güneş doğacaktır. Korku ve endişeleriniz bu güne kadar sizi kariyerde sınırlandırmış ve ilerlemenizi engellemiş. Fakat artık tüm engelleri aşmaya ve kariyerde ilerlemeye hazırsınız.

Ters ay kartı kariyerde bize bazen iş ve kariyerle ilgili sorunların bazen yalnızca negatif düşünmemizden kaynaklandığını söyler. Düşünce tarzınızı değiştirirseniz işle ilgili bazı sorunlarla vedalaşacaksınız. Çevrenizde sizi kötü etkileyen ya da kariyer konularında kötü tavsiyelerde bulunan kişilerden uzak durmalısınız. Asla unutmamalısınız ki ay kartı kariyerde belirdiğinde sizin için karanlık tünelin sonundaki ışığın artık göründüğünü söyler.

Tarot kariyer falı okumalarında karşınıza çıkan ters ay iş hayatında bir şeylerin sizi içten içe rahatsız ve mutsuz ettiğini söyler. Ya kariyerde istediğiniz yere gelemiyorsunuz ya da sizi kesinlikle üzen ve rahatsız eden bir şeyler var. Fakat bu kart çift kapılı kartlardan olması nedeniyle aslında size bu durumdan bir çıkış yolu olduğunu da müjdeler. Önce korkularınızla yüzleşmek zorunda olduğunuz birinci kapı daha sonrasında sizin için açılacak ikinci kapıdan geçmeyi başarırsanız bu karanlıktan çıkacaksınız.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page