Ay (ters):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falında karşınıza çıkan ters ay kartı korkularınız ve endişeleriniz üzerinde çalıştığınızı gösterir. Bu kart karanlığın yerini yavaş yavaş aydınlığa bırakacağı bir döneme girişi de müjdeler. Asla unutmamalısınız her batan güneşin ardından yeni bir güneş doğacaktır. Korku ve endişeleriniz bu güne kadar sizi kariyerde sınırlandırmış ve ilerlemenizi engellemiş. Fakat artık tüm engelleri aşmaya ve kariyerde ilerlemeye hazırsınız.

Ters ay kartı kariyerde bize bazen iş ve kariyerle ilgili sorunların bazen yalnızca negatif düşünmemizden kaynaklandığını söyler. Düşünce tarzınızı değiştirirseniz işle ilgili bazı sorunlarla vedalaşacaksınız. Çevrenizde sizi kötü etkileyen ya da kariyer konularında kötü tavsiyelerde bulunan kişilerden uzak durmalısınız. Asla unutmamalısınız ki ay kartı kariyerde belirdiğinde sizin için karanlık tünelin sonundaki ışığın artık göründüğünü söyler.

Tarot kariyer falı okumalarında karşınıza çıkan ters ay iş hayatında bir şeylerin sizi içten içe rahatsız ve mutsuz ettiğini söyler. Ya kariyerde istediğiniz yere gelemiyorsunuz ya da sizi kesinlikle üzen ve rahatsız eden bir şeyler var. Fakat bu kart çift kapılı kartlardan olması nedeniyle aslında size bu durumdan bir çıkış yolu olduğunu da müjdeler. Önce korkularınızla yüzleşmek zorunda olduğunuz birinci kapı daha sonrasında sizin için açılacak ikinci kapıdan geçmeyi başarırsanız bu karanlıktan çıkacaksınız.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.