top of page
tarotti.png

Aziz (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Son derece gelenekçi ve eskiye bağlı bir kart olan aziz kartı aslında iş ve kariyer sorularında karşımıza çıktığında bize ne iyi ne de kötü haber getirir. Bu kartın herkese mesajı farklı olacaktır. Eğer iş hayatınızda işler iyi gidiyorsa bu kartın size mesajı her ne yapıyorsanız daha önce yaptığınız gibi yapın, eski taktikler ve metotlar bugün de işinize yarayacaktır. Fakat işler yolunda gitmiyor ise aziz size gelenekçiliği bir yana bırakmayı ve radikal değişimler yapmayı şiddetle tavsiye eder.


Aziz kartında gördüğümüz çapraz anahtarlar bazıları için nasibin kapanması ya da bazı işlerin kilitlenmesi anlamı taşır. Fakat bunun sebebi sadece yeniliğe direnmek, dolayısıyla değişimin yaşamımıza girişine izin vermemektir. Bazen yaşamımızdaki aşırı gelenekçi ve eskiye bağlı bir birey bizim ileriye dönük bakış açısı sergilememizi engellemektedir. Eğer biraz daha ileriye dönük bakış açısı sergilemeyi başarırsak iş hayatındaki tüm sorunları da çözmemiz kolaylaşacaktır.


Azizin iki sütun arasında oturmasına dikkat ediniz. Kariyerde azizin oturduğu bu iki sütun arası sizin için aslında yeni bir giriş kapısı ya da geçidin sembolüdür. Bu kartı gördüyseniz eskiden yeniye geçiş ya da bir durumdan başka bir duruma geçiş iş hayatında şu sıralarda sizin için söz konusu olabilir. Şu anda kariyerde bir kapı eşiğinin tam üzerinde durmaktasınız. Ya eskiyi bırakıp yeniyi alacaksınız ya da eskiyle devam edeceksiniz. Karar yalnızca sizin.

Aziz kartı aynı zamanda yerleşmiş değerler ve inançlara işaret eder. Bir işi babanızdan ya da size öğreten kişiden öğrendiğiniz gibi yapmaya devam ediyor olabilirsiniz. “Ben böyle gördüm, bu iş böyle olmalı” diyebilirsiniz. Fakat, yeni dünya düzeni ve değişimler sizin çalışma sisteminizi de değiştirmiş olamaz mı? Belki de eskiye bağlılığı bir kenara bırakıp biraz daha yenilikçi olmayı denemelisiniz.


Kariyer falında aziz kartı tıpkı resimdeki erkeğin 2 sütun arasında oturması gibi sizin de 2 seçenek arasında kaldığınıza işaret edebilir. Bu erkek öyle bir pozisyonda oturmaktadır ki her sütuna da eşit mesafede uzaklıktadır. Bu da sizin için şu anda her iki durumun da eşit tarttığını ve henüz karar vermediğinizi gösterir. Sütunların her ikisinin de beyaz renkte olması da bu eşitliği vurgular. Kariyerde bir ikilemde kalmışsınız ve hangi yöne gideceğinize henüz karar vermemişsiniz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page