Azize (düz):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falında karşımıza çıkan azize kartı bilinç ve bilinçaltı sınır kapısında oturan ve bu iki alem arasında zahmetsizce seyahat eden bir yüksek rahibedir. Azize bize aslında dünyanın göründüğü gibi olmadığını ve daha derin sırların var olduğunu hatırlatan karttır. İş ve kariyer sorularında karşımıza çıktığında ise bazı farkındalıklara sahip olmamız gerektiğini bize hatırlatır.


Azize kartı işle ilgili sorularda karşımıza çıktığında aynı zamanda pasif bir bekleyişin altını çizer. Fakat bu bekleyiş sağlıklı bir bekleyiştir. Aktif kartlardan biri olmayan azize kartı işle ilgili güzel bir şeyin bize doğru yolda olduğunun ve kucağımıza düşmek üzere olduğunun habercisidir. Şu sıralarda işle ilgili öyle bir şeyler olacak ki aramasanız da o gelip sizi bulacak. Eğer işsizseniz tek yapmanız gereken çevrenize bakmak. Aradığınız iş gelip sizi bulacak.

Siyah-beyaz sütunlar arasında oturan azize aynı zamanda işle ilgili bir konuda bir ikilemde kalma ve bu ikilem dolayısıyla hareketsiz hissetmenin altını çizer. O seçenek mi yoksa bu seçenek mi? O yön mü yoksa diğer yön mü? Tamam mı devam mı? Hatta evet mi hayır mı gibi 2 seçenek arasında kalmış ve bu kararsızlıktan dolayı kariyerde ilerlemiyor olabilirsiniz. Fakat, üzülmeyin bu sağlıklı bir durum. Bu bekleyiş iş yaşamınızdaki ilerleme için gerekli.


Azizenin arasında oturduğu siyah beyaz sütunlar aynı zamanda sizin için kariyerde bir giriş kapısı ya da geçittir. Bu kartı gördüyseniz belki de bir iş yerinin kapısından geçeceksiniz ve sizin için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Fakat Azize içsel güçlerimizin ve doğuştan gelen yeteneklerimizin da altını çizen bir karttır. Bu kapıdan geçmeniz aslında tüm bu içsel yeteneklerle bağlantılı bir alanda gelişim için. Birileri sizin bu yeteneklerinizle ilgileniyor olabilir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.