top of page
tarotti.png

Azize (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Azize ters belirdiğinde işle ilgili konularda belirsizlik, kararsızlık ve karmaşaya işarettir. Bir kararsızlıktan dolayı yön belirleme sürecinin ertelenmesi ve hareketsizliğe saplanmaya işaret olabilir. Bu kartın ters belirmesi tıpkı ikiye ayrılan bir yola varmaya ve hangisine sapacağımızı bilememeye benzer ve bu kararsızlık kaderde bir duraksamaya yol açabilir. Ters Azize aynı zamanda yanlış zamanlamalara ve yanlış hamlelere karşı bizi uyarır. Bazen beklemeyi bilmek ve hamle yapmak için doğru zamanın gözlenmesi başarı için şarttır.


Azize Büyücü kartının aksine pasif bir karttır. Verici değil alıcıyı simgeler. Girişkenlik yerine beklemeyi tavsiye edicidir fakat bununla beraber gelişime büyük destek vericidir. Büyücü bize hareket etmenin tam zamanı derken Azize "bekle henüz zamanı değil der". Bazen bir başarının oluşum çarkının en önemli parçası ya da bir liderin sağ koludur. Sayısal değeri iki olduğundan bu kart aynı zamanda dengelenme ve güçlenme sürecine girişin de simgesidir. Yeni bir oluşum için en büyük yardımcı ve destekleyici kartlardandır. Azizenin sağ ve solundaki siyah ve beyaz renkli sütunlar zıtların uyumuna işarettir.

Azize kartı ters çevrildiğinde olumsuz bir nitelik haline gelebilecek gizli bir doğaya sahiptir. Bu kartı bir Tarot okumasında gördüğünüzde, iş yaşamındaki gizli sorunların devam ettiğinin bir göstergesi olabilir. Başkalarına karşı açık olun ve tüm gerçeği bilmek isteyin. Sizi karanlıkta tutmak için birisinin sorularınızdan kaçınmasına izin vermeyin. Hangi sorunlarla uğraştığınızı tam olarak bilmeniz önemlidir.


Azize tersine döndüğü zaman, etrafınızdakilerle uğraşırken dikkatli olmanız gerektiğinin bir göstergesi olabilir. Bu kart size yakınınızda göründüğü gibi olmayan biri hakkında uyarı getiriyor olabilir. Bu kişinin iş yaşamında tamamen kendini belli etmemesi çok muhtemeldir. Sonuç olarak, şu anda işle ilgili konularda kime güvendiğiniz konusunda son derece dikkatli olmalısınız.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page