top of page
tarotti.png

Büyücü (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Usta bir öğretmen olarak büyücü size hayallerinizi gerçekleştirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi, araç gereçleri ve kaynakları getirir. Bütün malzemeler elinizin altında. Tek yapmanız gereken yaratıcı enerjinizle birleştirerek bu malzemeleri en doğru şekilde kullanmak. Harikalar yaratmamanız için hiçbir sebep yok.


Tarotun büyücü kartı kariyer hanenizde size arzularınızı gerçekleştirmek için ruhsal (ateş), fiziksel (toprak), zihinsel (hava) ve duygusal (su) enerjilerinin her birinden ihtiyacınız olacak kadarını sunar. Aklınızdaki proje için ne zaman başlamalısınız sorusuna büyücünün cevabı şudur: hemen şimdi! Şu anda fikirleriniz üzerinde ilerlemek için doğru zamanda ve doğru yerde bulunmaktasınız. Bir an önce harekete geçin.

Tarotun büyücü kartı bugünün tohum ekme zamanı olduğunu da hatırlatır. Kariyer yolculuğunuz boyunca topladığınız bilgi ve becerilerle kendinize harika tohumlar ekebilir ve güzel bir gelecek oluşturabilirsiniz. Büyücü size elinizdeki tohumları ekmek için davetiye çıkaran bir karttır. Sizde öyle bir beceri ya da bir yetenek var ki atmanız gereken adımları atarsanız mutlaka başarılı olacaksınız.


Son olarak, büyücü kartının tüm tarot serisi içerisinde 1 sayısının enerjisiyle yüklü olan en girişimci kart olduğunu asla unutmayınız. Söz konusu olan iş hayatında yeni fikirler, yeni projeler ve girişimcilik ise büyücü size tüm desteğini sunar. Aklınızdaki proje gereken adımları attığınız sürece mutlaka tutacaktır. Kariyerde güzel bir başlangıç yapmanın tam zamanı.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page