Büyücü (düz):

TAROT KARİYER FALI

Usta bir öğretmen olarak büyücü size hayallerinizi gerçekleştirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi, araç gereçleri ve kaynakları getirir. Bütün malzemeler elinizin altında. Tek yapmanız gereken yaratıcı enerjinizle birleştirerek bu malzemeleri en doğru şekilde kullanmak. Harikalar yaratmamanız için hiçbir sebep yok.


Tarotun büyücü kartı kariyer hanenizde size arzularınızı gerçekleştirmek için ruhsal (ateş), fiziksel (toprak), zihinsel (hava) ve duygusal (su) enerjilerinin her birinden ihtiyacınız olacak kadarını sunar. Aklınızdaki proje için ne zaman başlamalısınız sorusuna büyücünün cevabı şudur: hemen şimdi! Şu anda fikirleriniz üzerinde ilerlemek için doğru zamanda ve doğru yerde bulunmaktasınız. Bir an önce harekete geçin.

Tarotun büyücü kartı bugünün tohum ekme zamanı olduğunu da hatırlatır. Kariyer yolculuğunuz boyunca topladığınız bilgi ve becerilerle kendinize harika tohumlar ekebilir ve güzel bir gelecek oluşturabilirsiniz. Büyücü size elinizdeki tohumları ekmek için davetiye çıkaran bir karttır. Sizde öyle bir beceri ya da bir yetenek var ki atmanız gereken adımları atarsanız mutlaka başarılı olacaksınız.


Son olarak, büyücü kartının tüm tarot serisi içerisinde 1 sayısının enerjisiyle yüklü olan en girişimci kart olduğunu asla unutmayınız. Söz konusu olan iş hayatında yeni fikirler, yeni projeler ve girişimcilik ise büyücü size tüm desteğini sunar. Aklınızdaki proje gereken adımları attığınız sürece mutlaka tutacaktır. Kariyerde güzel bir başlangıç yapmanın tam zamanı.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.