Büyücü (ters):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falınızda karşınıza ters çıkan büyücü yeni bir şey keşfettiğinizi gösterir. Belki yeni bir fikir, ilham ya da proje şu anda aklınızda. Hatta bu yeni bir iş teklifi bile olabilir. Fakat, büyücü ters belirdiğinde yine de bu yeniliğe doğru adım atmadan önce hala bir şeyin eksik olduğunun da altını çizer. Tıpkı bir boz yapın ek parçasının bulunamaması gibi. Evet, her şey tamam fakat hala bir şey eksik.


Bir kariyer okumasındaki büyücü aynı zamanda tam yeni bir başlangıç yaparken bazı negatif güçlerin iş başında olduğunun altın da çizebilir. Belki bir düşman, işlerinize çomak sokmak isteyen bir rakip ya da kim bilir sadece bir uğursuzluk. Bir şey bu başlangıcı tam yapacakken ayağınıza takılabilir. Fakat siz bu engelden daha güçlüsünüz.

Numerolojik değerinin bir olmasından dolayı büyücü daima bir oluşumun ilk noktasına işaret eder. Fakat bu kart karşımıza ters çıktığında yanlış yönlendirilmenin ya da kariyer yolculuğunda ufak bir aksiliğin mesajını da verebilir. Bir daima uğurlu ve yüksek enerjili bir sayıdır fakat kart ters döndüğünde birin enerjisi bloke olur. Yeni bir başlangıç için belki de şartlar tam oluşmamış ya da tamamlanması gereken bir şeyler var.


Son olarak, büyücü oldukça yetenekli ve yüksek potansiyel gösteren bir karttır. Fakat, kart ters döndüğünde size bu enerjinin ya da kaynakların bloke edildiği uyarısını verir. Belki de yeteneklerinizi yanlış kişilere sunuyor ya da yanlış yerlerde kariyer avındasınız. Aslında verecek o kadar çok şeyiniz var ki. Yalnızda nereden başlayacağınızı ya da hangi yoldan gideceğinizi bilmiyor olabilirsiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.