top of page
tarotti.png

Büyücü (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer falınızda karşınıza ters çıkan büyücü yeni bir şey keşfettiğinizi gösterir. Belki yeni bir fikir, ilham ya da proje şu anda aklınızda. Hatta bu yeni bir iş teklifi bile olabilir. Fakat, büyücü ters belirdiğinde yine de bu yeniliğe doğru adım atmadan önce hala bir şeyin eksik olduğunun da altını çizer. Tıpkı bir boz yapın ek parçasının bulunamaması gibi. Evet, her şey tamam fakat hala bir şey eksik.


Bir kariyer okumasındaki büyücü aynı zamanda tam yeni bir başlangıç yaparken bazı negatif güçlerin iş başında olduğunun altın da çizebilir. Belki bir düşman, işlerinize çomak sokmak isteyen bir rakip ya da kim bilir sadece bir uğursuzluk. Bir şey bu başlangıcı tam yapacakken ayağınıza takılabilir. Fakat siz bu engelden daha güçlüsünüz.

Numerolojik değerinin bir olmasından dolayı büyücü daima bir oluşumun ilk noktasına işaret eder. Fakat bu kart karşımıza ters çıktığında yanlış yönlendirilmenin ya da kariyer yolculuğunda ufak bir aksiliğin mesajını da verebilir. Bir daima uğurlu ve yüksek enerjili bir sayıdır fakat kart ters döndüğünde birin enerjisi bloke olur. Yeni bir başlangıç için belki de şartlar tam oluşmamış ya da tamamlanması gereken bir şeyler var.


Son olarak, büyücü oldukça yetenekli ve yüksek potansiyel gösteren bir karttır. Fakat, kart ters döndüğünde size bu enerjinin ya da kaynakların bloke edildiği uyarısını verir. Belki de yeteneklerinizi yanlış kişilere sunuyor ya da yanlış yerlerde kariyer avındasınız. Aslında verecek o kadar çok şeyiniz var ki. Yalnızda nereden başlayacağınızı ya da hangi yoldan gideceğinizi bilmiyor olabilirsiniz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page