top of page
tarotti.png

Değnek altılısı (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek Altılısında kendiyle gurur duyan ve beyaz atının üstünde kalabalığın üzerinde alkışlanarak ilerleyen erkek aslında bir önceki kart olan Değnek Beşlisinde gördüğümüz 5 erkekten galip olarak çıkanı ve mükafatı alanıdır. Değnek Altılısı büyük bir engelin ve rekabetin galibiyetle aşılmış olması ve kaderde bir dönüm noktasına varılmış olmasının simgesidir. Bu kartı gördüyseniz kendinizi artık ispatlamış ve alkışlanmışsınız. Bu yüzden bu kart kişi için önemli olan bir sınavı kazanma, bir iş görüşmesinde tüm adayları eleme ya da bizim için çok önemli olan bir rekabette büyün rakipleri eleme sonrası belirebilir.

Değnek beşlisi kaderde önemli bir dönüm noktasına varmanı da altını çizer. Çok büyük bir engeli aşmışsınız ve geleceğe daha emin adımlarla ilerlemeye hazırsınız. Fakat asla unutmamalısınız burası sizin için yalnızca bir basamak taşı. Önünüzde çıkmanız gereken merdivenler hala var. Henüz zirvede değilsiniz. Kaosu sonlandırmış, kontrolden çıkmış durumları kontrol altına almışsınız. Şimdi biraz dinlenme vakti. Önünüzde uzun bir yolculuk var!

Değnek altılısı her ne kadar nihai amacımız olmasa da kendi çapımızda bir amaca ulaştığımız ve bu başarıdan dolayı toplumun taktirini kazandığımız bir zamanda belirir. Bu kartı gördüyseniz bir sınavı kazanmanız, bir iş görüşmesinden geçmeniz, mezun olmanız ya da insanların taktirini kazandığınız bir başarıya imza atmanız mümkün. Şu anda herkes sizi ve başarılarınızı taktir ediyor. Kendinizle gurur duymalısınız.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page