Değnek altılısı (düz):

TAROT KARİYER FALI

Değnek Altılısında kendiyle gurur duyan ve beyaz atının üstünde kalabalığın üzerinde alkışlanarak ilerleyen erkek aslında bir önceki kart olan Değnek Beşlisinde gördüğümüz 5 erkekten galip olarak çıkanı ve mükafatı alanıdır. Değnek Altılısı büyük bir engelin ve rekabetin galibiyetle aşılmış olması ve kaderde bir dönüm noktasına varılmış olmasının simgesidir. Bu kartı gördüyseniz kendinizi artık ispatlamış ve alkışlanmışsınız. Bu yüzden bu kart kişi için önemli olan bir sınavı kazanma, bir iş görüşmesinde tüm adayları eleme ya da bizim için çok önemli olan bir rekabette büyün rakipleri eleme sonrası belirebilir.

Değnek beşlisi kaderde önemli bir dönüm noktasına varmanı da altını çizer. Çok büyük bir engeli aşmışsınız ve geleceğe daha emin adımlarla ilerlemeye hazırsınız. Fakat asla unutmamalısınız burası sizin için yalnızca bir basamak taşı. Önünüzde çıkmanız gereken merdivenler hala var. Henüz zirvede değilsiniz. Kaosu sonlandırmış, kontrolden çıkmış durumları kontrol altına almışsınız. Şimdi biraz dinlenme vakti. Önünüzde uzun bir yolculuk var!

Değnek altılısı her ne kadar nihai amacımız olmasa da kendi çapımızda bir amaca ulaştığımız ve bu başarıdan dolayı toplumun taktirini kazandığımız bir zamanda belirir. Bu kartı gördüyseniz bir sınavı kazanmanız, bir iş görüşmesinden geçmeniz, mezun olmanız ya da insanların taktirini kazandığınız bir başarıya imza atmanız mümkün. Şu anda herkes sizi ve başarılarınızı taktir ediyor. Kendinizle gurur duymalısınız.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.