top of page
tarotti.png

Değnek altılısı (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Ters belirdiğinde değnek altılısında rekabete yenik düşme teması gizlidir. Bu kartı gördüyseniz rakiplerinizin sizden daha güçlü, daha yetenekli ya da daha iyi eğitim almış olma ihtimalini göz ardı etmeyin. Değnek altılısı kartı aslında değnek beşlisi kartının uzantısıdır. Kart düz belirdiğinde yakın geçmişteki bir rekabetten galip çıkmayı, ters belirdiğinde ise bir koltuğu rakibe ya da rakiplere kaptırmayı temsil eder.

Bazen ters değnek altılısı kartı iş hayatında bir yenilginin etkisini hala üzerinizden atamadığınız zamanlarda belirir. Geçmiş için yapılacak bir şey olmadığını artık anlayın ve geçmişte yaptığınız hatalardan ders alarak sadece geleceğe odaklanın. Bir sınav geçmeniz ya da kariyer yolculuğunuzda bir engeli aşmanız gerekiyorsa çok çalışmalısınız. Kariyer yolculuğunuz mücadeleli olacak fakat siz bu mücadelede kazanacak güç ve potansiyele sahipsiniz.

Sayısal değeri 6 olan Değnek Altılısı sürüden ayrılma ve idealizmin simgesi iken ters belirdiğinde bu sayı -6 olmuştur ve bu sayının negatif özellikleri olan savaşmak yerine korkarak kaçıp terk etme ve yenilgiyi kabullenme anlamıyla yüklüdür. Düz belirdiğinde karttaki genç sürüden galip olarak ayrılmıştır fakat ters iken ya yenilerek ayrılmış ya da yenileceğini anlayarak korkup rekabeti bırakarak bir grubu terk etmiştir. Bu yüzden kader tarafından hiçbir ödül almayacaktır ve özgüveni sarsılmıştır. Bu kart ters belirdiğinde kişi bu yenilginin sorumlusunu dışarıda aramamalı sadece kendisiyle hesaplaşmalıdır.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page