top of page
tarotti.png

Değnek ası (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

İş ve kariyer sorularında karşımıza çıkan ters değnek ası bazen tembellik ya da motivasyon eksikliğine vurgu yapar. Bir şeylerin olması an meselesidir fakat başlangıcın sizin tarafından yapılması gerekmekte. Bazen çok büyük başarılar aslında bize o kadar yakındır ki. Sizin tarafınızdan tek yapılması gereken o ilk büyülü dokunuşu yapmaktır. Enerjiniz bu sıralar yerinde değilse mutlaka kendinizi toparlamalı ve o büyük başlangıcı yapmalısınız.

Bazen ters değnek ası ileride bir noktada mutlaka U dönüşü yapmamız gereken bir çıkmaz sokağa baştan girmememiz konusunda uyarıdır. Düz belirdiğinde yükselme vadeden bir başlangıcı temsil eden bu kart ters belirdiğinde kötüye gidişin başlayacağı bir noktayı temsil ediyor olabilir. Bir iş teklifine evet demeden önce bu kartı gördüyseniz o teklifi iyice araştırmadan asla evet demeyin. Çok büyük umut vadeden bir teklif aslında sizi şu anda olduğunuz durumdan daha kötüye götürebilir ve bu teklifin araştırmadan, incelenmeden edilmemesi kartı gören kişi için daha uygundur.

Ters değnek ikilisi bazen yapmak istediğiniz bir başlangıca sinir bozucu sorunların engel olduğuna işaret eder. Enerji dolusunuz, fikriniz var, bir şeyler yapmak istiyorsunuz fakat hala istediğiniz başlangıcı yapamadınız. Nu kartın size özel bir mesajı bulunmakta: Ya bulmanız gereken son parçayı bulun ya da çok istediğiniz o başlangıcı yapmanıza engel olanı ortadan kaldırın.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page