Değnek ası (ters):

TAROT KARİYER FALI

İş ve kariyer sorularında karşımıza çıkan ters değnek ası bazen tembellik ya da motivasyon eksikliğine vurgu yapar. Bir şeylerin olması an meselesidir fakat başlangıcın sizin tarafından yapılması gerekmekte. Bazen çok büyük başarılar aslında bize o kadar yakındır ki. Sizin tarafınızdan tek yapılması gereken o ilk büyülü dokunuşu yapmaktır. Enerjiniz bu sıralar yerinde değilse mutlaka kendinizi toparlamalı ve o büyük başlangıcı yapmalısınız.

Bazen ters değnek ası ileride bir noktada mutlaka U dönüşü yapmamız gereken bir çıkmaz sokağa baştan girmememiz konusunda uyarıdır. Düz belirdiğinde yükselme vadeden bir başlangıcı temsil eden bu kart ters belirdiğinde kötüye gidişin başlayacağı bir noktayı temsil ediyor olabilir. Bir iş teklifine evet demeden önce bu kartı gördüyseniz o teklifi iyice araştırmadan asla evet demeyin. Çok büyük umut vadeden bir teklif aslında sizi şu anda olduğunuz durumdan daha kötüye götürebilir ve bu teklifin araştırmadan, incelenmeden edilmemesi kartı gören kişi için daha uygundur.

Ters değnek ikilisi bazen yapmak istediğiniz bir başlangıca sinir bozucu sorunların engel olduğuna işaret eder. Enerji dolusunuz, fikriniz var, bir şeyler yapmak istiyorsunuz fakat hala istediğiniz başlangıcı yapamadınız. Nu kartın size özel bir mesajı bulunmakta: Ya bulmanız gereken son parçayı bulun ya da çok istediğiniz o başlangıcı yapmanıza engel olanı ortadan kaldırın.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.