top of page
tarotti.png

Değnek beşlisi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek beşlisi kartı kariyerde rekabetçi bir ortama girmeden hemen önce karşımıza çıkar. Değneklerinin her biri farklı yönlere doğrultulmuş ve farklı renkte kıyafet giymiş 5 erkek aslında iş hayatına dair bireysel farklılıklara, fikir ayrılıklarına ve rekabete dikkat çeker. Ortada bir koltuk var fakat birden fazla kişi aynı koltuğa oturmak istemekte. Bir başka deyişle, aynı hedefe doğru ilerlemek isteyen o kadar çok kişi var ki, sadece yarışı kazananlar arzularına kavuşacaklar.

Değnek beşlisinin bize sunduğu çatışma bazen iş ortamı ya da ailede değil yalnızca iç dünyamızdaki bir iç çatışmadır. Hangi yöne gideceğimizi bilemediğimiz ve çok farklı seçenekler arasında bocaladığımızı gösteriyor olabilir. İçimizden bir ses bir şeyi yapmamızı söylerken başka bir ses bunun tam tersini söylüyor olabilir. Değnek kartları fikirler ve enerjiler aleminin kartlarıdır. Dolayısıyla değnek beşlisi bir konuda kararsızlık ya da kafa karışıklığına işaret edebilir.

İşsiz biri için değnek beşlisi kartı genellikle iş hayatındaki rekabet ve zorluklara dikkat çeker. Bir başka deyişle, iş ararken karşınızda değnek beşlisi kartını gördüyseniz rakiplerinizi geçmek için daha fazla çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz. Kaderde bir rekabet noktasına varmışsınız. Eğer başarıya ulaşmak istiyorsanız bu rekabetten galip çıkmanız şart. Rakiplerinizi asla küçümsemeyin, onlardan daha fazla çalışmanız gerekiyor.​

tarotika.png
© Copyright
bottom of page