Değnek dokuzlusu (düz):

TAROT KARİYER FALI

Değnek dokuzlusu yaşam yolculuğumuzda kendimiz için belirlediğimiz kırmızı çizgiler ve savunmaya aldıklarımızla ilgilidir. Birileri ya kırmızı çizgilerinize çok yaklaşmış ya da ir şeylerin tehlike altında olduğunu hissediyorsunuz. Karttaki adamın alnındaki yara daha önce buna benzer  bir saldırıyla karşı karşıya kalmış olmasına işaret eder. Bu kişiler ya geçmişte size karşı bir hamle yapmış ya da aynı sorunu bir kez daha yaşamış olabilirsiniz. Büyük bir ihtimalle bu ikinci kez başınıza gelen bir durum.

Bu kart, yolunuz boyunca ciddi zorluklara ve mücadelelere katlandığınız için kendinizi hırpalanmış ve çürük hissettiğinizde karşınıza çıkabilir. Tam ilerleme kaydettiğinizi düşündüğünüzde başka bir aksilikle karşılaşıyorsunuz. Değnek dokuzlusu dayanıklı olduğunuzu ve her engelin üstesinden geldiğinizde güçlendiğinizi bilmenizi ister. Bu kartı gördüyseniz aktif savunma yapmalı ve sadece konumunuzu korumalısınız. Değnek dokuzlusu sizi zor da olsa sabırlı olmaya davet ediyor, bitiş çizgisine çok yakınız. Pes etmek isteseniz bile, asla yapmayın.

Son olarak değnek dokuzlusunun size tavsiyesi sınırlarınızı belirlemek ve bu çizgileri şiddetle korumaktır. Başkalarının önünüzde durmasına veya enerjinizi tüketmesine izin vermeyin. Kendinizi ve sahip olduklarınızı ne pahasına olursa olsun koruyun. Kırmızı çizgilerinizi belirleyin ve bunlardan asla ödün vermeyin.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.