top of page
tarotti.png

Değnek dokuzlusu (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek dokuzlusu yaşam yolculuğumuzda kendimiz için belirlediğimiz kırmızı çizgiler ve savunmaya aldıklarımızla ilgilidir. Birileri ya kırmızı çizgilerinize çok yaklaşmış ya da ir şeylerin tehlike altında olduğunu hissediyorsunuz. Karttaki adamın alnındaki yara daha önce buna benzer  bir saldırıyla karşı karşıya kalmış olmasına işaret eder. Bu kişiler ya geçmişte size karşı bir hamle yapmış ya da aynı sorunu bir kez daha yaşamış olabilirsiniz. Büyük bir ihtimalle bu ikinci kez başınıza gelen bir durum.

Bu kart, yolunuz boyunca ciddi zorluklara ve mücadelelere katlandığınız için kendinizi hırpalanmış ve çürük hissettiğinizde karşınıza çıkabilir. Tam ilerleme kaydettiğinizi düşündüğünüzde başka bir aksilikle karşılaşıyorsunuz. Değnek dokuzlusu dayanıklı olduğunuzu ve her engelin üstesinden geldiğinizde güçlendiğinizi bilmenizi ister. Bu kartı gördüyseniz aktif savunma yapmalı ve sadece konumunuzu korumalısınız. Değnek dokuzlusu sizi zor da olsa sabırlı olmaya davet ediyor, bitiş çizgisine çok yakınız. Pes etmek isteseniz bile, asla yapmayın.

Son olarak değnek dokuzlusunun size tavsiyesi sınırlarınızı belirlemek ve bu çizgileri şiddetle korumaktır. Başkalarının önünüzde durmasına veya enerjinizi tüketmesine izin vermeyin. Kendinizi ve sahip olduklarınızı ne pahasına olursa olsun koruyun. Kırmızı çizgilerinizi belirleyin ve bunlardan asla ödün vermeyin.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page