Değnek dokuzlusu (ters):

TAROT KARİYER FALI

Ters değnek dokuzlusu kariyerde savunma pozisyonunun terk edilmemesi gerektiğini savunur. Birileri bir şeyleri sizden almaya çalışabilir. İşsizler için bu kart rekabetin çok fazla olduğu bir sektörde bir işi garantilemek için çok çalışmak gerektiğinin altını çizer. Ters değnek dokuzlusu rekabetin ve kariyer yolculuğunda savaşın asla bırakılmamasını tavsiye eder.

Bazen ters değnek dokuzlusu savunuculuğu ve herkesin sizi yormak ya da yıpratmak için uğraştığını hissettiğiniz zamanlarda belirir. Hep aynı grup insan tarafından saldırıya uğradığınızı düşünüyorsunuz. Kariyerdeki hedeflerinize giden yolda sürekli aynı kişiler tarafından önünüze engeller koyuluyor ve bu kişiler sizi yoruyorlar. Fakat bu yine de mücadeleyi bırakmanız anlamına gelmiyor.

Ters değnek dokuzlusu yüzüp kuyruğuna geldiğiniz bir yolculukta kendinizi yorgun, bıkkın ve pes etmeye aşırı derecede meyilli hissettiğinizde belirir. Fakat sahip olduğunuz değerleri ne pahasına olursa olsun var gücünüzle savunmanız gerektiğini önerir. Asla unutmamanız gereken değneklerin tarotun en enerjik kartları olduğudur. Her ne kadar kendinizi yorgun yada bitkin hissetseniz de u engeli de aşacak güce sahipsiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.