top of page
tarotti.png

Değnek dokuzlusu (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Ters değnek dokuzlusu kariyerde savunma pozisyonunun terk edilmemesi gerektiğini savunur. Birileri bir şeyleri sizden almaya çalışabilir. İşsizler için bu kart rekabetin çok fazla olduğu bir sektörde bir işi garantilemek için çok çalışmak gerektiğinin altını çizer. Ters değnek dokuzlusu rekabetin ve kariyer yolculuğunda savaşın asla bırakılmamasını tavsiye eder.

Bazen ters değnek dokuzlusu savunuculuğu ve herkesin sizi yormak ya da yıpratmak için uğraştığını hissettiğiniz zamanlarda belirir. Hep aynı grup insan tarafından saldırıya uğradığınızı düşünüyorsunuz. Kariyerdeki hedeflerinize giden yolda sürekli aynı kişiler tarafından önünüze engeller koyuluyor ve bu kişiler sizi yoruyorlar. Fakat bu yine de mücadeleyi bırakmanız anlamına gelmiyor.

Ters değnek dokuzlusu yüzüp kuyruğuna geldiğiniz bir yolculukta kendinizi yorgun, bıkkın ve pes etmeye aşırı derecede meyilli hissettiğinizde belirir. Fakat sahip olduğunuz değerleri ne pahasına olursa olsun var gücünüzle savunmanız gerektiğini önerir. Asla unutmamanız gereken değneklerin tarotun en enerjik kartları olduğudur. Her ne kadar kendinizi yorgun yada bitkin hissetseniz de u engeli de aşacak güce sahipsiniz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page