Değnek dörtlüsü (düz):

TAROT KARİYER FALI

Kutlamaların ve güzel haberlerin kartı olan değnek dörtlüsü karşınıza çıktıysa sevinmelisiniz. Çünkü bu kart genellikle bir başarının coşkusunu hissettiğimiz zaman karşımıza çıkar. Karttaki dans eden kızlar, çiçeklerle süslenmiş ortam ve arkadaki şato şu anda sizin için her şeyin yolunda gittiğini gösterir. Yaşamdaki güzelliklerin taktir edildiği ve kutlandığı bir noktaya varmışsınız.

Değnek dördü hızlı bir büyüme ve genişleme döneminden sonra (değnek üçlüsünün enerjisi) şu ana kadar elde ettiklerimize bir bakıp duraksadığımız ve mola verdiğimiz bir dönemin temsilcisidir. Şimdi, çok çalışmak değil geçmişteki başarıların nimetlerinden faydalanmak ve biraz kendinizi şımartmanın zamanı. Bir tatile çıkabilir, terapiye gidebilir ya da sevdiklerinizle güzel bir yemeğe çıkabilirsiniz. Bunu hakettiğinizi biliyorsunuz.

Numeolojik olarak bütün dörtlü kartlarda sağlamlaşma ve sağlam temeller atma anlamı gizlidir. Çünkü bütün dörtlülerin özünde tarotun büyük arkana kartlarından imparator kartının enerjisi bulunur. Tıpkı dört duvar örülmesi, 4 elementin bir araya gelmesi gibi bu sayıda da ihtiyaç duyulan her şeyin bir arada olduğu anlamı gizlidir. Herhangi bir dörtlü kart gördüyseniz bir şeyleri artık güvence altına aldığınızı da bilmelisiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.