top of page
tarotti.png

Değnek dörtlüsü (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Ters değnek dörtlüsü bir türlü sağlanamayan istikrar ve denge sorunlarıyla ilgili bilgi getirir. Bu kartı kariyerle ilgili sorularda karşınızda gördüyseniz bilmelisiniz ki kariyerde yeni bir sayfa açmak istiyorsanız önce eski sayfaları kapatmalısınız. Hala bitirilmemiş bir iş yeni bir işi elinize almanızı engelliyor olabilir. Ya da çok büyük hayallere ulaşabilmek için öncelikle bir okuldan mezun olmalı ve elinize diplomayı almalısınız. Bir başka deyişle, merdivenin tepesine çıkmayı çok istiyorsanız önce ilk basamağa basmalısınız.

Ters değnek dörtlüsü aynı zamanda bir amaca ulaşmak için önünüzde duran son bir engele, merdivenin basılması gereken son basamağının varlığına dikkat çeker. İş hayatına dair çok büyük bir arzunuz var ama önünüzde bir engel durmakta. Bu engeli aşmayı başarırsanız arzunuza da ulaşacaksınız. Engel bazen alınması gereken bir diploma ya da geçilmesi gereken bir sınav olabilir. Kartın size mesajını en iyi anlayacak kişi sizsiniz.

Ters Değnek Dörtlüsü aynı zamanda ertelenen başarılar ya da kutlamaların kartıdır. Çok istenilen bir arzunun önünde önemli bir engel durmaktadır ve merdivenin son çıkış basamağına basmadan amacımıza ulaşmamız mümkün değildir. Bu kartı gören bir öğrenci ise geçmesi gereken son bir sınav, bir proje müdürü ise yapması gereken son bir hamle bulunmaktadır. Aksi taktirde bitiş çizgisine ulaşmak mümkün değildir.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page