top of page
tarotti.png

Değnek ikilisi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek ikilisi yaşam yolculuğumuzda konfor alanımızın biraz daha dışına bir göz atıp “acaba orası nasıl” diye düşüncelere kapıldığımızda belirir. Tıpkı genç erkeğin çok yüksek noktada bulunuyor olması gibi siz de şu anda kariyerde güzel bir pozisyonda konumlanmışsınız. Aslında tatminkar başarılar elde etmişsiniz fakat sanki biraz daha fazlasını istiyor ve konfor alanınızın dışına açılmayı hedefliyorsunuz. Vizyonunuz geniş, yaşadığınız dünyanın ve kendi alanınızın kurallarını ve oyunu nasıl oynamanız gerektiğinizi biliyorsunuz. O halde neyi bekliyorsunuz?

Değnek ikilisi kartını genellikle aklımızdan bir şeyler geçtiğinde ve geleceğe yönelik bazı planlar yaptığımızda görürüz. Artık keşif evresinden geçmişsiniz, çok da güzel stratejiye sahipsiniz. Aklınızdaki fikir ya da projeyi çok iyi araştırmışsınız ve ilhama da gelmişsiniz. Yine de kolları sıvamadan önce son araştırmaları ya da son dokunuşları yapıyorsunuz. Belki de tüm olasılıkları ve zorlukları ölçüp tartarak resmin bütününü görmeye çalışıyorsunuz. Planınız harika, hamlenizi yapmaya hazırsınız fakat ufak bir bekleme sürecinden geçmeniz gerektiğini de biliyorsunuz.

Değnek ikilisi tüm bunların yanı sıra alışılmışın dışına çıkacağınız ve geleceğe yönelik planları gözden geçireceğiniz bir döneme işaret eder. Aklınızda bir şeyler var fakat bugün harekete geçerseniz sonuçlarını yarın alacaksınız. Büyüme, gelişme ve daha iyiye gidişin sinyalleri sizin için veriliyor.​ Bu sıralarda gelenekçiliğin yerini yenilikçilik alacaktır.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page