Değnek ikilisi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Değnek ikilisi yaşam yolculuğumuzda konfor alanımızın biraz daha dışına bir göz atıp “acaba orası nasıl” diye düşüncelere kapıldığımızda belirir. Tıpkı genç erkeğin çok yüksek noktada bulunuyor olması gibi siz de şu anda kariyerde güzel bir pozisyonda konumlanmışsınız. Aslında tatminkar başarılar elde etmişsiniz fakat sanki biraz daha fazlasını istiyor ve konfor alanınızın dışına açılmayı hedefliyorsunuz. Vizyonunuz geniş, yaşadığınız dünyanın ve kendi alanınızın kurallarını ve oyunu nasıl oynamanız gerektiğinizi biliyorsunuz. O halde neyi bekliyorsunuz?

Değnek ikilisi kartını genellikle aklımızdan bir şeyler geçtiğinde ve geleceğe yönelik bazı planlar yaptığımızda görürüz. Artık keşif evresinden geçmişsiniz, çok da güzel stratejiye sahipsiniz. Aklınızdaki fikir ya da projeyi çok iyi araştırmışsınız ve ilhama da gelmişsiniz. Yine de kolları sıvamadan önce son araştırmaları ya da son dokunuşları yapıyorsunuz. Belki de tüm olasılıkları ve zorlukları ölçüp tartarak resmin bütününü görmeye çalışıyorsunuz. Planınız harika, hamlenizi yapmaya hazırsınız fakat ufak bir bekleme sürecinden geçmeniz gerektiğini de biliyorsunuz.

Değnek ikilisi tüm bunların yanı sıra alışılmışın dışına çıkacağınız ve geleceğe yönelik planları gözden geçireceğiniz bir döneme işaret eder. Aklınızda bir şeyler var fakat bugün harekete geçerseniz sonuçlarını yarın alacaksınız. Büyüme, gelişme ve daha iyiye gidişin sinyalleri sizin için veriliyor.​ Bu sıralarda gelenekçiliğin yerini yenilikçilik alacaktır.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.