Değnek ikilisi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Değnek ikilisi ters belirdiğinde vizyon eksikliği ya da geleceği görememek konusunda bizi uyarır. Kariyerle ilgili bugün attığınız adımların yarınınızı şekillendirdiğini asla unutmamalısınız. Attığınız adımlara bugün dikkat ederseniz yakın gelecekte olumlu ya da olumsuz sonuçlarını alacaksınız. İş ve kariyer konularında belki de sadece anı yaşıyor ve yaptıklarınızın sonuçlarını kestiremiyorsunuz. Fakat bu durumu bir an önce değiştirmelisiniz.

Değnek ikilisi karşınıza ters çıktığında aklınızda güzel fikirler olduğundan emin olabilirsiniz. Fakat bazen projelerin ilerlemesi için sadece iyi bir fikre sahip olmak yetmez. Vizyon ve stratejimizin de iyi olması gerekir. Fikrinizin yalnızca olumlu yönlerini düşünüp hareket eder ve karşınıza çıkacak olumsuzlukları ve engelleri hesaba katmazsanız hayal kırıklığına uğrarsınız. Sadece artılarla yola çıkmayın, eksileri de hesaba katın ve ölçümünüzü ona göre yapın.

Belki de geçmiş odaklı ya da gelenekçi bir yapınız var. Fakat değişen ve gelişen dünyada iş hayatınızda da bir çok şeyin değiştiğini ve gelecekte de değişimler olacağını anlamalısınız. Değişen dünyayla birlikte bir çok yeni mesleğin çıkması hatta bazı mesleklerin geçersiz hale gelmesi olasılığı bulunmakta. Sahip olduğunuz mesleğin hangi kategoriye girdiğine dikkat edin ve ona göre gerekirse kariyer değişimi yapın.


Bu kartı ters gören Fransız şair Antoine de Saint-Exupéry’nin “plansız amaç sadece bir direktir” sözünü hatırlaması gerekir. Güzel hayalleriniz ve fikirleriniz varsa mutlaka harika bir planınız olması gerektiğini de unutmayın. Aksi taktirde sonuç sizin istediğiniz gibi olmayacaktır. Amacınıza en çabuk şekilde ulaşmak için kolay ve kestirme yolları seçmeyin, gerekirse yolunuzu biraz daha uzatın.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.