Değnek kralı (düz):

TAROT KARİYER FALI

Değnek kralında değneklerin ateş enerjisi ve kralların toprak enerjisi buluşur. Ateş-toprak kombinasyonunda hem girişimcilik hem de sonuca odaklı bakış açısı bulunur. Ateş her zaman yaratıcı toprak ise sonuca ulaştırıcı bir elementtir. Dolayısıyla, bu iki elementin buluştuğu noktada çok büyü işler başarmanız mümkün.

Tüm krallar içinde ateş enerjisinin hükümdarı olan değnek kralı aynı zamanda yaratıcılık ve özgüvenimizin zirveye ulaştığının habercisidir. Kariyer yolculuğunuzda artık son durağa varmışsınız. Son rütuşlarınızı yapın ve bu zaferi kutlamaya hazır olun.

İşsiz biri için değnek kralı kartının çok özel bir mesajı olabilir. İç dünyamızdaki enerji ve yaratıcılığın temsilcisi olan değnek kralını gördüyseniz sizi tahta çıkarabilecek yeteneklerinize dikkat edin ve bu yetenekleri geliştirmek için uğraşın. Çünkü bu kartı gördüyseniz yetenekleriniz ve yaratıcılığınız sayesinde bir işe bile ihtiyaç duymayabilir, kendi projelerinizi geliştirebilirsiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.