top of page
tarotti.png

Değnek kraliçesi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek Kraliçesi, girişimlerinizde ve eylemlerinizde cesur olmanızı istiyor. Gerçek gücüne sahip olmaktan ve onu dünyaya sürmekten korkmayın. Dünyaya sunacak çok şeyiniz var - bu yüzden ateşin yaratıcı enerjisiyle ışığınızı parlatmanız gerekiyor! Başka insanların neye önem verdiğine değil kendinizin neye önem verdiğine bakın.

Kraliçeler kraldan yani zirveden bir önceki kartlar oldukları için kariyer yolculuğunda merdivenin son basamağına varmanın müjdecisidir. Bu kartı gördüyseniz aşmanız gereken son bir engelin varlığından da haberdar olmalısınız. Bu engeli aştıktan sonra sizi zirvede bir ödül bekliyor. Eğer şu anda yapmakta olduğunuz işin dışında bir iş arıyorsanız bu kartın size mesajı bir vakit sonra iş bulacağınızdır.

Tüm saraylı kartlar gibi değnek kraliçesi de bazen kariyer yolculuğumuzda boş bir koltuğun bizi beklediğinden haber verebilir. Saraylı kartlar daima yönetici pozisyonları ya da en azından kendimizden alt rütbede çalışan elemanlarla çalışacağımız bir iş ortamından bahsederler. Eğer iş arıyorsanız güzel bir iş sizin için yolda olabilir. Tüm kraliçeler gibi değnek kraliçesi de bazen iş ve kariyer konularında bir kadının sizi etkilediği konusunda uyarı olabilir. Kraliçe düz beliriyorsa bu kadın size destek olan bir kadındır. Kart ters olduğunda ise kadın ya sizin enerjinizi nötürleştirir ya da önünüze bir engel koyar.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page