Değnek kraliçesi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Değnek Kraliçesi, girişimlerinizde ve eylemlerinizde cesur olmanızı istiyor. Gerçek gücüne sahip olmaktan ve onu dünyaya sürmekten korkmayın. Dünyaya sunacak çok şeyiniz var - bu yüzden ateşin yaratıcı enerjisiyle ışığınızı parlatmanız gerekiyor! Başka insanların neye önem verdiğine değil kendinizin neye önem verdiğine bakın.

Kraliçeler kraldan yani zirveden bir önceki kartlar oldukları için kariyer yolculuğunda merdivenin son basamağına varmanın müjdecisidir. Bu kartı gördüyseniz aşmanız gereken son bir engelin varlığından da haberdar olmalısınız. Bu engeli aştıktan sonra sizi zirvede bir ödül bekliyor. Eğer şu anda yapmakta olduğunuz işin dışında bir iş arıyorsanız bu kartın size mesajı bir vakit sonra iş bulacağınızdır.

Tüm saraylı kartlar gibi değnek kraliçesi de bazen kariyer yolculuğumuzda boş bir koltuğun bizi beklediğinden haber verebilir. Saraylı kartlar daima yönetici pozisyonları ya da en azından kendimizden alt rütbede çalışan elemanlarla çalışacağımız bir iş ortamından bahsederler. Eğer iş arıyorsanız güzel bir iş sizin için yolda olabilir. Tüm kraliçeler gibi değnek kraliçesi de bazen iş ve kariyer konularında bir kadının sizi etkilediği konusunda uyarı olabilir. Kraliçe düz beliriyorsa bu kadın size destek olan bir kadındır. Kart ters olduğunda ise kadın ya sizin enerjinizi nötürleştirir ya da önünüze bir engel koyar.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.