top of page
tarotti.png

Değnek kraliçesi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek kraliçesi kariyerde ters belirdiğinde profesyonel bir coşku eksikliği gösterir. Kendinizi tükenmiş veya yeni görevleri üstlenmek istemez bir halde bulabilirsiniz. Bu da iş performansınızı derinden etkileyebilir. İçine düştüğünüz bu motivasyon eksikliği sorunundan kurtulursanız kariyerde ilerlemeniz mümkün.

Kariyer sorularında beliren ters değnek kraliçesi iş hayatında tam bu iş oldu derken karşımıza çıkacak son bir engelin temsilcisidir. Dişil enerji taşımasından dolayı daima bu engelin bir kadın tarafından koyulması ihtimali vardır fakat yine de bir erkek de bu engelin fikir babası olabilir. Kraliçeler zirveden yani kraldan bir önceki kartlar oldukları için daima sonuca ulaşmadan önceki son engel ya da merdivenin son basamağının simgesidir.

Değnek kraliçesi ters belirdiğinde enerjinizi yapıcı değil yıkıcı kullandığınız konusunda size uyarı getirir. Ateş-su kombinasyonundan oluşan değnek kraliçesi tartışma ve uyuşmazlıklara değil uzlaşmaya odaklanmanız gerektiğini size hatırlatır. Kraldan yani zirveden bir önceki kart olmasından dolayı karşınıza çıkacak bu son engel için biriyle çatışmayı değil el tokalaşmayı denemelisiniz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page