Değnek kraliçesi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Değnek kraliçesi kariyerde ters belirdiğinde profesyonel bir coşku eksikliği gösterir. Kendinizi tükenmiş veya yeni görevleri üstlenmek istemez bir halde bulabilirsiniz. Bu da iş performansınızı derinden etkileyebilir. İçine düştüğünüz bu motivasyon eksikliği sorunundan kurtulursanız kariyerde ilerlemeniz mümkün.

Kariyer sorularında beliren ters değnek kraliçesi iş hayatında tam bu iş oldu derken karşımıza çıkacak son bir engelin temsilcisidir. Dişil enerji taşımasından dolayı daima bu engelin bir kadın tarafından koyulması ihtimali vardır fakat yine de bir erkek de bu engelin fikir babası olabilir. Kraliçeler zirveden yani kraldan bir önceki kartlar oldukları için daima sonuca ulaşmadan önceki son engel ya da merdivenin son basamağının simgesidir.

Değnek kraliçesi ters belirdiğinde enerjinizi yapıcı değil yıkıcı kullandığınız konusunda size uyarı getirir. Ateş-su kombinasyonundan oluşan değnek kraliçesi tartışma ve uyuşmazlıklara değil uzlaşmaya odaklanmanız gerektiğini size hatırlatır. Kraldan yani zirveden bir önceki kart olmasından dolayı karşınıza çıkacak bu son engel için biriyle çatışmayı değil el tokalaşmayı denemelisiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.