Değnek prensi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Değnek prensi kariyerde eski sistemden ayrışma, kendi ayaklarının üzerinde durma ya da bağımsızlığa atılan ilk adımın simgesi olabilir. 1-10 arası kartlarla tamamlanmış bir süreçten sonra karşımıza çıkan ilk kart prenstir. Bu yüzden bu kartın daima geçmişe set çekme ya da kendi yolunda ilerlemeye karar verme anlamı olabilir. Bu kartı gördüyseniz evlenmek ya da ayrı bir eve çıkma ihtimaliniz olabileceği gibi bir işten başka bir işe geçiyor da olabilirsiniz.

Değnek prensi aynı zamanda kariyerde yepyeni bir sayfa açtığımızda ve konfor alanımızın biraz daha dışına çıktığımızda belirir. İş için bir seyahat etmek, daha önceki mesleğinizden bağımsız yeni bir şeyler denemek, fizibilite çalışması yapmak ya da daha farklı düşünmek bu kartın sizin için getirdiği olası anlamlardandır. Yeni mezunlar için değnek prensi iş hayatına giriş ve araştırmaya işaret edebilir. Bu kartı gördüyseniz kariyerde yeni bir adım atmaya yeni hamleler yapmaya hazır olun.

Değnek prensi ayrıca henüz fiziksel alemde uygulamaya sokulmamış bir fikrin tohumlarıyla ilgili olabilir. Tarotun ilk serisi olan değnekler fikirler ve enerjiler aleminin serisidir. Dolayısıyla bu kartı gören henüz somut olmayan bazı fikir ya da projelerle uğraşıyor olabilir. Fakat, prens kartları saraylıların ilki olduğu için henüz oturmamış bir plan ya da stratejiye değinirler. Bütün prensler elinde temsil ettiği serinin objesini onunla ne yapacağını bilmezmiş gibi bakarak tutar. Bu bakışın sebebi henüz düşüncelerin ya da planın oturmamış olmasıdır.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.