top of page
tarotti.png

Değnek prensi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek prensi ters belirdiğinde iş ve kariyerle ilgili yeni bir sayfa açmayı istiyor olabilirsiniz fakat sizin için hala bir şeyler eksik. Boz yapın eksik parçasını bulmanız gerekiyor. Belki de geçmişe bir set çekmeniz ve yalnızca geleceğe odaklanmanız tek ihtiyacınız olan şey. Sizi hala geçmişe bağlayan ve geleceğe bakmanızı engelleyen bir şeyler var. Kendinizi bu durumdan kurtarmadan kariyerde ilerleyemezsiniz.

Bazen ters değnek prensi konfor alanının dışına çıkma ve değişim korkusunun sizi ilerlemekten geri tuttuğu konusunda uyarır. Eski dünya düzeninde hapsolmak, iş hayatındaki değişimlere ayak uyduramamak ya da farklı metotları deneyememek gibi bir sorununuz olabilir. Önünüzde bir kapı açılmış ve siz eğer bu kapının eşiğinden geçmeyi başarırsanız iş hayatında büyük başarılara imza atacaksınız.

Bazen değnek prensi ters çevrildiğinde aklınızda harika bir fikir olduğunu fakat bunu nasıl eyleme dönüştüreceğinizi bilmediğinizi gösterir. Yeni fikir tohumlarına sahipsiniz fakat henüz bunu dünyaya nasıl sunacağınızı bilmiyorsunuz. Harika fikirlerinizin harika planlara da ihtiyacı olduğunu unutmayın. Harika planınızı oluşturmadan bu fikre dair hiçbir hamle yapmamanız gerekiyor.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page