Değnek prensi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Değnek prensi ters belirdiğinde iş ve kariyerle ilgili yeni bir sayfa açmayı istiyor olabilirsiniz fakat sizin için hala bir şeyler eksik. Boz yapın eksik parçasını bulmanız gerekiyor. Belki de geçmişe bir set çekmeniz ve yalnızca geleceğe odaklanmanız tek ihtiyacınız olan şey. Sizi hala geçmişe bağlayan ve geleceğe bakmanızı engelleyen bir şeyler var. Kendinizi bu durumdan kurtarmadan kariyerde ilerleyemezsiniz.

Bazen ters değnek prensi konfor alanının dışına çıkma ve değişim korkusunun sizi ilerlemekten geri tuttuğu konusunda uyarır. Eski dünya düzeninde hapsolmak, iş hayatındaki değişimlere ayak uyduramamak ya da farklı metotları deneyememek gibi bir sorununuz olabilir. Önünüzde bir kapı açılmış ve siz eğer bu kapının eşiğinden geçmeyi başarırsanız iş hayatında büyük başarılara imza atacaksınız.

Bazen değnek prensi ters çevrildiğinde aklınızda harika bir fikir olduğunu fakat bunu nasıl eyleme dönüştüreceğinizi bilmediğinizi gösterir. Yeni fikir tohumlarına sahipsiniz fakat henüz bunu dünyaya nasıl sunacağınızı bilmiyorsunuz. Harika fikirlerinizin harika planlara da ihtiyacı olduğunu unutmayın. Harika planınızı oluşturmadan bu fikre dair hiçbir hamle yapmamanız gerekiyor.

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.