Değnek sekizlisi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Sekiz değneği havada yere saplanmak üzere gördüğümüz değnek sekizlisi kartı bize iş hayatında bir şeyler olmak üzere mesajını getirir. Değneklerin havada olması aslında daha önce kariyerle ilgili bir meselede başla butonuna basılmış bir süreçte sonuca yaklaşılmasına işarettir. Değneklerin henüz yere düşmemiş olması da bazen bir şeylerin yolda olması, sonucun yaklaşması ya da iş için hava yolculuğu yapılması anlamlarına gelebilir.

Değnek sekizlisi hedeflerinize her zamankinden çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ileri düzeyde enerji içeren dinamik bir karttır. Bu kart mücadelelerin artık ortadan kalktığı ve ilerlemenin hızlandığı bir döneme girişi temsil eder. Bu kartın yakın geçmişi olan değnek beşlisinde bir mücadele verildi, değnek altılısında ödül alındı ve değnek yedilisinde uçuş vakti geldi. Düşmanları ve rakipleri yenmiş ve sahayı boş bırakmışsınız. Hedefinize doğru hızlı bir hamle yapın ve ulaşın.

Değnek sekizlisinde havadaki değnekler kariyerle ilgili henüz alınmamış haberlerin, yapılmamış yolculukların ya da varmayan sonuçların habercisi olabilir. Bu kart bir şeylerin arifesinde olunduğunun ve henüz yaşanmadığının da altını çizer fakat yaşanacakların iyi ya da kötü olacağı konusunda bilgi sunmaz.  Geçmişte düşünmeden ani ve hızlı bir karar vermiş olan kişiler için bu kart zarar ve ziyanın henüz varmadığının göstergesi de olabilir. Bu kartın geçmişle ya da geçmişte verilen kararlarla bağlantısı vardır ve yakın gelecekte yaşanacakların önemini vurgular. Geçmişten gelen pozitif ya da negatif enerji bugünkü iş hayatımızı etkileyecek güçtedir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.