top of page
tarotti.png

Değnek sekizlisi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek sekizlisi kariyer okumalarında karşımıza çıktığında aynı zamanda konsantrasyon sorunları ve yön belirsizliklerinin altını çizer. Eğer bu kartı görmüş iseniz kariyerde amacınıza doğru ilerlemek yerine amacınızdan uzaklaşıyor olabilirsiniz. Bu kart bazen tam bir amaca yoğunlaşmış iken dikkatimizin hayatın başka bir alanına çekilmesinin simgesi de olabilir. Bir yönde ilerleme kaydedilirken bu kart belirdiğinde kendimizi bir anda başka bir yöne gider bulabiliriz. Ters Değnek Sekizlisinin ertelenen tüm planlarla ya da iptal edilen uçak yolculuklarıyla da ilgisi vardır. Bu kart yakın gelecekte varması gereken bir kişi, iş ya da sonun varmayacağı haberini almamıza işaret edebilir.

Ters değnek sekizlisi hızlı hareket eden planlar ve hızlı gelişmelerde dengeyi sarsıcı bazı engellere takılmaya işarettir. Bir işin ilerletilmesi için yüksek enerjiye sahip olabilirsiniz fakat bu sıralarda bir engele takılmanız mümkün. Bu kart düz belirdiğinde hızlı gelişmelerin ve hızlı hamlelerin işaretiyken ters belirdiğinde tam bir hamle yapacakken bir engele takılmanın işaretidir.

Değnek Sekizlisi ters belirdiğinde bir amaca doğru giden yolunuzda yavaşlama ve aksamalar olabileceği konusunda uyarı getirir. Düz belirdiğinde hızla ilerlemekte olan değnekler ters döndüklerinde yön değişimine uğratılmış ve hızları azalmış, hatta dengeleri sarsılmıştır. Bu kart ters belirdiğinde yaşanan durumda düzeltilmesi gereken bazı aksaklıklar bulunmaktadır ve gereken yapılmalıdır.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page