Değnek sekizlisi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Değnek sekizlisi kariyer okumalarında karşımıza çıktığında aynı zamanda konsantrasyon sorunları ve yön belirsizliklerinin altını çizer. Eğer bu kartı görmüş iseniz kariyerde amacınıza doğru ilerlemek yerine amacınızdan uzaklaşıyor olabilirsiniz. Bu kart bazen tam bir amaca yoğunlaşmış iken dikkatimizin hayatın başka bir alanına çekilmesinin simgesi de olabilir. Bir yönde ilerleme kaydedilirken bu kart belirdiğinde kendimizi bir anda başka bir yöne gider bulabiliriz. Ters Değnek Sekizlisinin ertelenen tüm planlarla ya da iptal edilen uçak yolculuklarıyla da ilgisi vardır. Bu kart yakın gelecekte varması gereken bir kişi, iş ya da sonun varmayacağı haberini almamıza işaret edebilir.

Ters değnek sekizlisi hızlı hareket eden planlar ve hızlı gelişmelerde dengeyi sarsıcı bazı engellere takılmaya işarettir. Bir işin ilerletilmesi için yüksek enerjiye sahip olabilirsiniz fakat bu sıralarda bir engele takılmanız mümkün. Bu kart düz belirdiğinde hızlı gelişmelerin ve hızlı hamlelerin işaretiyken ters belirdiğinde tam bir hamle yapacakken bir engele takılmanın işaretidir.

Değnek Sekizlisi ters belirdiğinde bir amaca doğru giden yolunuzda yavaşlama ve aksamalar olabileceği konusunda uyarı getirir. Düz belirdiğinde hızla ilerlemekte olan değnekler ters döndüklerinde yön değişimine uğratılmış ve hızları azalmış, hatta dengeleri sarsılmıştır. Bu kart ters belirdiğinde yaşanan durumda düzeltilmesi gereken bazı aksaklıklar bulunmaktadır ve gereken yapılmalıdır.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.