Değnek şövalyesi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Tüm şövalyeler gibi değnek şövalyesi de donanımlı bir savaşçıdır ve bize kariyerde artık ihtiyacımız olan tüm materyallere sahip olduğumuz bilgisini getirir. Tarotta prensler ve şövalyeler arasındaki fark prensin acemi ve ne yapacağını bilmeyen bir birey, şövalyenin ise tüm savaş aletlerini kullanmayı bilen ve amaçlarına ulaşmak için hangi materyalleri nasıl kullanacağını bilen bir birey olmasıdır. Kariyerle ilgili bir hedefiniz varsa ve karşınızda bir şövalye kartı görmüşseniz tek bilmeniz gereken ihtiyacınız olan tüm materyallerin size verileceği olmalıdır. Sizin tarafınızdan tek yapılması gereken gerekli adımları atmak.

Değnek şövalyesi kartında çok fazla ateş enerjisi yansıtılır. Değnek serisi de şövalye kartları da ateş elementine mensuptur. Dolayısıyla karşımıza ateşin yoğunlaşmış haliyle ve ateşin rengi kırmızı tonlarıyla çıkan değnek prensi içten içe kariyerde bir hamle yapmak için yanıp tutuştuğumuz zamanlarda belirir. Bu kartı gördüyseniz bir istikamete doğru hareket etmekle yanıp tutuşuyorsunuz demektir. Bu bazen bir amaca doğru hamle arzusu, bir partnere ilk adımı atma isteği hatta bir istikamete yolculuk arzusu olabilir. Harekete o kadar hazırsınız ki yanıp tutuşuyorsunuz.

Değnek şövalyesinin diğer donanımlı şövalye kartlarından diğer farkı en yaratıcı, en enerjik ve en motivasyonu yüksek şövalye olmasıdır. Bu şövalye para şövalyesi gibi belki de yeni bir işe girişmek için ihtiyaç duyduğu maddi kaynaklara sahip değildir. Fakat eğer bu şövalyeyi gördüyseniz belki de sizi zengin edecek şey yalnızca bir iş fikri ya da motivasyondur. Ne yapmanız gerektiğini ve elinizdeki materyalleri nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz. Tek yapmanız gereken atmanız gereken adımları atmak, merdivenin basamaklarını teker teker çıkmaktır.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.