top of page
tarotti.png

Değnek şövalyesi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Tüm şövalyeler gibi değnek şövalyesi de donanımlı bir savaşçıdır ve bize kariyerde artık ihtiyacımız olan tüm materyallere sahip olduğumuz bilgisini getirir. Tarotta prensler ve şövalyeler arasındaki fark prensin acemi ve ne yapacağını bilmeyen bir birey, şövalyenin ise tüm savaş aletlerini kullanmayı bilen ve amaçlarına ulaşmak için hangi materyalleri nasıl kullanacağını bilen bir birey olmasıdır. Kariyerle ilgili bir hedefiniz varsa ve karşınızda bir şövalye kartı görmüşseniz tek bilmeniz gereken ihtiyacınız olan tüm materyallerin size verileceği olmalıdır. Sizin tarafınızdan tek yapılması gereken gerekli adımları atmak.

Değnek şövalyesi kartında çok fazla ateş enerjisi yansıtılır. Değnek serisi de şövalye kartları da ateş elementine mensuptur. Dolayısıyla karşımıza ateşin yoğunlaşmış haliyle ve ateşin rengi kırmızı tonlarıyla çıkan değnek prensi içten içe kariyerde bir hamle yapmak için yanıp tutuştuğumuz zamanlarda belirir. Bu kartı gördüyseniz bir istikamete doğru hareket etmekle yanıp tutuşuyorsunuz demektir. Bu bazen bir amaca doğru hamle arzusu, bir partnere ilk adımı atma isteği hatta bir istikamete yolculuk arzusu olabilir. Harekete o kadar hazırsınız ki yanıp tutuşuyorsunuz.

Değnek şövalyesinin diğer donanımlı şövalye kartlarından diğer farkı en yaratıcı, en enerjik ve en motivasyonu yüksek şövalye olmasıdır. Bu şövalye para şövalyesi gibi belki de yeni bir işe girişmek için ihtiyaç duyduğu maddi kaynaklara sahip değildir. Fakat eğer bu şövalyeyi gördüyseniz belki de sizi zengin edecek şey yalnızca bir iş fikri ya da motivasyondur. Ne yapmanız gerektiğini ve elinizdeki materyalleri nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz. Tek yapmanız gereken atmanız gereken adımları atmak, merdivenin basamaklarını teker teker çıkmaktır.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page