Değnek şövalyesi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Değneklerin şövalyesi kariyer falında ters belirdiğinde önemli miktarda enerji birikimi yaşadığınızı ancak onu dünyaya nasıl etkili bir şekilde yönlendireceğinizi bilmiyoruz. 'Büyük' ​​bir şey için belki hazırsınız fakat ilk hamleyi nasıl yapmanız gerektiğinizden emin değilsiniz. Belki de o büyük ilk dokunuşu yapıp yapmama konusunda kararsızsınız ya da bir şey tarafından sınırlandırılıyorsunuz.

Değnek şövalyesinde ateş enerjisinin kendisiyle çarpılarak çoğalmış halini görürüz. Bu kartta aşırı derecede ateş enerjisi vardır. Fakat kart ters döndüğünde ateş enerjisinin yapıcı değil yıkıcı gücünü ön plana çıkarır. Tüm bu enerji yaratıcılık amaçlı kullanılsaydı çok büyük başarılara ulaşmak mümkün olurdu. Fakat kartı ters gördüyseniz hırsınızın ya da öfkenizin aklınızın önüne geçme olasılığı vardır.

Değnek şövalyesi karşınıza ters çıktığında aynı zamanda ateşin enerjisiyle yanıp tutuştuğunuz ve bir amaca doğru hamle yapmaya ok istekli olduğunuzu gösterir. Fakat bu enerjiyi dünyaya nasıl sunacağınızı bilmiyorsunuz. Harika fikirler ve projelere sahip olmanız güzel ama harika fikirlerin harika planlara ihtiyacı var. Şu anda hareketiniz bir bilinmezlik tarafından sınırlandırılmış.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.