top of page
tarotti.png

Değnek şövalyesi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değneklerin şövalyesi kariyer falında ters belirdiğinde önemli miktarda enerji birikimi yaşadığınızı ancak onu dünyaya nasıl etkili bir şekilde yönlendireceğinizi bilmiyoruz. 'Büyük' ​​bir şey için belki hazırsınız fakat ilk hamleyi nasıl yapmanız gerektiğinizden emin değilsiniz. Belki de o büyük ilk dokunuşu yapıp yapmama konusunda kararsızsınız ya da bir şey tarafından sınırlandırılıyorsunuz.

Değnek şövalyesinde ateş enerjisinin kendisiyle çarpılarak çoğalmış halini görürüz. Bu kartta aşırı derecede ateş enerjisi vardır. Fakat kart ters döndüğünde ateş enerjisinin yapıcı değil yıkıcı gücünü ön plana çıkarır. Tüm bu enerji yaratıcılık amaçlı kullanılsaydı çok büyük başarılara ulaşmak mümkün olurdu. Fakat kartı ters gördüyseniz hırsınızın ya da öfkenizin aklınızın önüne geçme olasılığı vardır.

Değnek şövalyesi karşınıza ters çıktığında aynı zamanda ateşin enerjisiyle yanıp tutuştuğunuz ve bir amaca doğru hamle yapmaya ok istekli olduğunuzu gösterir. Fakat bu enerjiyi dünyaya nasıl sunacağınızı bilmiyorsunuz. Harika fikirler ve projelere sahip olmanız güzel ama harika fikirlerin harika planlara ihtiyacı var. Şu anda hareketiniz bir bilinmezlik tarafından sınırlandırılmış.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page