Değnek üçlüsü (düz):

TAROT KARİYER FALI

Bu sıralarda kariyerde çok büyük hayalleriniz var ve büyük bir sıçrayış yapmayı planlıyorsunuz. Vizyonunuz harika ve geleceğe dair bir planınız var. Hedeflerinize odaklanmış ve hamle yapmak için doğru zamanı bekliyorsunuz. Kartın üzerindeki küçük gemilere bakan tüccar gibi siz de bir bekleyiş içindesiniz ve şu anda sadece seyretmekle yetiniyorsunuz. Hamle yapacak zamanı bekleyin ve o zaman geldiğinde hamlenizi yapın.

Değnek üçlüsü aynı zamanda doğru zamanda doğru yerde bulunduğunuz zamanlarda karşınıza çıkar. Tıpkı karttaki tüccarın durduğu yer gibi siz de kariyer yolculuğunuzda öyle bir noktada duruyorsunuz ki bütün fırsatlara erişebilecek durumdasınız. Tüccara iyi baktığımızda en yüksek noktada durduğunu ve çok geniş görüş açısına sahip olduğunu da görürüz. İşte siz de tıpkı bu tüccarın iş alanına bakışı gibi çevrenizde olup biten şey görebilecek ve analiz edebilecek durumdasınız. ​

Değnek üçlüsü aynı zamanda iş hayatında konfor alanının biraz daha dışlarına doğru bir bakış atıp ‘acaba oralara da gitsem mi’ dediğiniz zamanlarda da belirebilir. Bu kartı gördüyseniz biraz daha açılmak, hiç tanımadığınız alanları keşfetmek ve daha cesur adımlar atmak isteyebilir ve konfor alanının dışına çıkmak konusunda araştırma yapmanız mümkün. İş adamları için bu kart bir fizibilite çalışması ya da bir ürüne daha geniş pazar arayışı zamanında belirebilir. Bu kartı gören kişinin özgüveni oldukça yüksektir ve başarılı olacağına inanmaktadır. Değnek Üçlüsü büyük düşünmenin ve alışılmış olunan mekanın biraz daha dışarılarına çıkmayı düşünmekle de alakalıdır.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.