top of page
tarotti.png

Değnek üçlüsü (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek üçlüsü karşımıza ters çıktığında iş hayatına dair dar bir bakış açısına sahip olduğunuz ve çevrenizdeki iş potansiyellerini göremediğiniz konusunda sizi uyarır. Sizin için aslında çok daha fazla şeyi başarmak mümkün fakat sahip olduğunuz potansiyelin farkında değil gibisiniz. Bazen bu kart özgüven eksikliği ya da bir durumu tam anlamıyla kontrol altına alma becerisinden yoksun olunduğunun altını çizer. Kartı gören kişi önce nerede durduğuna ve ne yapmak istediğine karar vermeli ve kendine güzel bir pozisyon seçmelidir.

Ters değnek üçlüsünü kariyer sorularında gördüyseniz yanlış bir hamle yapmak üzere olabilirsiniz. Vizyon eksikliği ya da yanlış öngörü nedeniyle büyük bir fırsatı kaçırabilirsiniz buna dikkat edin. Biraz daha büyük düşünmeniz ve geleceğe odaklı yaklaşım sergilemeniz gerekiyor. Çünkü düz belirdiğinde kendini yüksekte gören tüccarın özgüveni de yüksektedir fakat kart ters geldiğinde tüccar yüksekte değil dünyaya zeminden bakmaktadır ve bu bakış değiştirilmeden büyük adımların atılması ve büyük düşünmek mümkün olmayacaktır.

Ters değnek üçlüsü aynı zamanda büyük düşünmenin fakat hala bir şeylerin eksik olduğunun altını çizer. Belki de kendinizi geliştirmeniz gereken bir alan daha var. Ya da henüz ihtiyacınız olan para veya kaynaklara tam olarak sahip değilsiniz. Kısıtlı imkanlarla bir işe girip “kazandıkça öderim” zihniyetine sahip olmak umduğunuzu bulamadığınızda sizi zora sokabilir. Aklınızdaki plan güzel fakat hesaba katmadığınız bir şeyler var.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page