Değnek üçlüsü (ters):

TAROT KARİYER FALI

Değnek üçlüsü karşımıza ters çıktığında iş hayatına dair dar bir bakış açısına sahip olduğunuz ve çevrenizdeki iş potansiyellerini göremediğiniz konusunda sizi uyarır. Sizin için aslında çok daha fazla şeyi başarmak mümkün fakat sahip olduğunuz potansiyelin farkında değil gibisiniz. Bazen bu kart özgüven eksikliği ya da bir durumu tam anlamıyla kontrol altına alma becerisinden yoksun olunduğunun altını çizer. Kartı gören kişi önce nerede durduğuna ve ne yapmak istediğine karar vermeli ve kendine güzel bir pozisyon seçmelidir.

Ters değnek üçlüsünü kariyer sorularında gördüyseniz yanlış bir hamle yapmak üzere olabilirsiniz. Vizyon eksikliği ya da yanlış öngörü nedeniyle büyük bir fırsatı kaçırabilirsiniz buna dikkat edin. Biraz daha büyük düşünmeniz ve geleceğe odaklı yaklaşım sergilemeniz gerekiyor. Çünkü düz belirdiğinde kendini yüksekte gören tüccarın özgüveni de yüksektedir fakat kart ters geldiğinde tüccar yüksekte değil dünyaya zeminden bakmaktadır ve bu bakış değiştirilmeden büyük adımların atılması ve büyük düşünmek mümkün olmayacaktır.

Ters değnek üçlüsü aynı zamanda büyük düşünmenin fakat hala bir şeylerin eksik olduğunun altını çizer. Belki de kendinizi geliştirmeniz gereken bir alan daha var. Ya da henüz ihtiyacınız olan para veya kaynaklara tam olarak sahip değilsiniz. Kısıtlı imkanlarla bir işe girip “kazandıkça öderim” zihniyetine sahip olmak umduğunuzu bulamadığınızda sizi zora sokabilir. Aklınızdaki plan güzel fakat hesaba katmadığınız bir şeyler var.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.