Değnek yedilisi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Değnek yedilisi iş ve kariyer konularında karşımıza ters çıktığında yapmakta olduğumuz hataların ve yanlış düşündüğümüzün altını çizer. Tıpkı kartta sadece tek yöne ve o yönde önüne çıkmış 6 değneğe odaklanmış erkek figür gibi siz de sadece tek yöne odaklanmışsınız ve çevrenizdeki diğer fırsat ve olasılıkları göremiyorsunuz bile. Bu kartı gören kişi bazen fırsatlar dünyasında yaşamasına rağmen sadece tek yöne odaklanmış kişidir. Mezun olduğunuz okul dışındaki iş imkanlarına ve fırsatlara da bakarsanız iş hayatında daha hızlı ilerleyeceksiniz.

Ters değnek yedilisi aynı zamanda iş ve kariyer konularında farkında olmasanız da kendinizi kısıtladığınız ve kısıtlı düşündüğünüz anlamına gelebilir. Bu kartı ters gördüyseniz ya sadece engellere ve sorunlara odaklanmışsınız ya da tek bir yöne bakmaktan çevrenize bakamıyorsunuz. İçinde bulunduğunuz bu düşünce sisteminden bir an önce çıkmanız gerekmekte. Alternatif iş imkanlarına da göz atmayı unutmayın.

Değnek yedilisinde karşımıza çıkan önümüze dizilmiş o değnekler bazen engeller, eleştiriler ya da düşman hamleleridir. Hayatta belki de ilerlemek istiyorsunuz fakat sizi durdurmak isteyenler ya da gitmek istediğiniz istikamete doğru gitmenizi istemeyenler var. Bu kişiler her zaman düşmanlar değil bazen ailedeki kişiler de olabilir. Bu kartı ters gördüyseniz bir yolculuğunuz engellenmeye çalışılabilir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.