Deli (düz):

TAROT KARİYER FALI

Tarotun sıfır numaralı tek kartı delidir ve bu kart çok derin anlamlar içerir. Tarotun dizilişinde aslında hiçbir karttan önce ya da sonra gelmemesine rağmen bir bitişten sonra büyük bir başlangıç öncesi devrin temsilcisidir. Tıpkı, temsil ettiği numerolojik değer sıfır gibi deli kartı da ruhlar alemi, bebeğin rahme düşmeden önceki devri olan boşluğu temsil eder. Fakat, iş hayatında bu aslında büyük bir başlangıç ya da büyük bir projenin doğuşunun öncesidir. Yani deli kartını gördüyseniz bilin ki iş hayatında sizin için öyle bir güneş doğacak ki sizin için her şey çok daha iyi olacak.


Eğer iş ve kariyerle ilgili sorularda karşınızda deli kartını gördüyseniz doğmaya hazır bir bebek gibi hissedersiniz. Beklediğiniz büyük bir başlangıç var ve bu başlangıç sizin için iş hayatında bir milat olacak. Yaşaya yaşaya öğreneceksiniz zamanla keşfedeceksiniz. Size kariyerde öyle bir kapı açılacak, öyle bir fırsat sunulacak ki kabul etmeden önce iyice düşünmeli hem pozitif hem negatif yanlarını tartmalı ve sonrasında karar vermelisiniz.

Tıpkı karttaki genç erkek gibi siz de kariyerde bilinmeyene ilk adımı atmak üzeresiniz. Nereye gittiğinizi tam olarak bilmeseniz de sanki iç sesiniz tarafından bu bilinmezliğe çağırılıyorsunuz. Bu yeni yolculuğa çıkarken deli size özgür olmayı, özgür düşünmeyi ve korku ve endişeleri geride bırakmayı tavsiye eder. Yeni deneyimlere ve öğrenmeye açık olun. Bu yolculuğun sonunda sizi büyük bir hediye bekliyor.


Kariyer falınızda deli kartı aptallıktan abdallığa giden yolculuğa başlamaya işaret eder. Bu kart kendinizi yeni doğmuş bir çocuk gibi hissettiğinizde karşınıza çıkar. Keşfetmeye ve öğrenmeye hazırsınız fakat yönsüz hissediyorsunuz. Daha doğrusu yönünüzü belirlemeniz için öncelikle bir ışık belirmeli. Üzülmeyin, sadece sabırlı olun çünkü sizin yönünüzü belirleyecek bu ışık çok yakın zamanda belirecek.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.