top of page
tarotti.png

Deli (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Deli kartı kariyer hanenizde ters belirdiyse bilmelisiniz ki dünyaya sunmayı çok istediğiniz o fikir ve projeler henüz doğmaya hazır değil. Bu kart, iş ve kariyerle ilgili harika fikirlerin işareti olsa da henüz bu fikirler uğruna somut adımlar atmak için şartların oluşmadığı konusunda uyarı da getirir. Evet aklınızda bir şey var fakat bunu yapmanın zamanı bugün değil.


Deli kartı kariyerle ilgili sorularda karşınıza ters çıktığında aynı zamanda yeni bir başlangıç için ihtiyaç duyduğunuz kaynaklara sahip olmadığınızı hissediyor olabilirsiniz. Bir başlangıç yapmanız gerekiyor fakat konfor alanınızın dışına çıkmalısınız ve bu noktadan ilerisi sizin için tam anlamıyla bir bilinmezlik. Büyük riskler almanız gerekebilir. Fakat risk almaya değer mi? Ne yazık ki deli bu soruya cevap vermez. Yalnızca yaşamalı ve görmelisiniz.

Ters belirdiğinde deli kartı zamanlama sorunlarına da işaret edebilir. Bir şeyin zamanı mı? Sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Belki de tek ihtiyacınız olan biraz daha sabır ve bir şeyleri bir süreliğine ertelemek. Kariyerle ilgili önemli kararları vermenin zamanı olmayabilir. Yeni bir başlangıç yapma arzusuyla tutuşuyor fakat yine de “kendimi neyin içine sokuyorum?” sorusunu soruyor olabilirsiniz.


Tüm bunların yanı sıra deli kartı kabuğundan çıkmak, keşfedilmemişi keşfetmek ve henüz gidilmemiş diyarlara gitmekle alakalı bir karttır. Bir başka deyişe deli kartını kariyer sorularında gördüyseniz daha önce hiç yapmadığınız bir şeyi yapacaksınız. İş için yurt dışına ya da uzaklara gitmeniz mümkün, ya da kim bilir kimsenin yapmayı akıl etmediği bir projenin fikir tohumları yalnızca sizde. Yine de tüm bunların gerçeğe dönüşebilmesi için bir şeyin olması gerekiyor. Bekleyin, o da olacak!​

tarotika.png
© Copyright
bottom of page