Denge (düz):

TAROT KARİYER FALI

Denge kartı iş hayatımızda sabır, uyum ve ılımlılık getiren karttır. İş ve kariyer sorularında abartıları sevmeyen ve uç noktalardan uzak durmamızı tavsiye eden bir karttır. Bu kart kariyer hanesinde belirdiğinde de aynı tavsiye söz konusudur. Kartın mesajını sadece falın sahibi yani siz anlamalısınız. İş hayatında aşırılardan kaçının, eğer bunu başarıp orta yolu bulduğunuzda çok büyük başarılar elde edeceksiniz.


Denge kartı aynı zamanda iş hayatında bir pazarlık masasına oturmaya ve ılımlı bir pazarlığa işaret eder. Bazen kariyerde yol almak için birileriyle uzlaşmak ve orta yolu bulmak gerekir. Her iki tarafta biraz kendinden vermeyi başarırsa iş hayatında büyük bir anlaşma imzalayacak ya da uzlaşmaya varacaksınız. Bu uzlaşma sizin için yeni bir başlangıç olacak.

Denge kartında elindeki sıcak ve soğuk suyu karıştıran melek aslında iş hayatında karışımlarla harika kokteyller elde edeceğimizi bize söyler. Bu kart aynı zamanda barışçıl ve uyumlu bir karttır. Tartışmalar yerine el tokalaşmayı, bireysel farklılıkların iş yaşamında çıkar elde etmek için kullanılabileceğini bize hatırlatır. Harika bir grup çalışması yapabilir ve gruba yeteneklerimizi sunabiliriz. Sahip olmadığımız yetenekler yine aynı iş grubu içinde başka bireylerde var olabilir ve harika takım çalışmaları yapabiliriz. Birlikte çalışarak, yeteneklerin, deneyimlerin ve becerilerin doğru karışımını toplu olarak güçlendirirsiniz.


Son olarak denge kartı yüksek öğrenmeyi tavsiye eder. Çok iyi olduğunuz bir alanda bile daha iyi olabilmek için öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Denge kartını gördüyseniz asla “ben bu işi zaten biliyorum” demeyin. Tüm bu öğrendikleriniz diğer bilgi ve yeteneklerinizle birleşecek ve bir gün bir doyum noktasına ulaşacaklar. İşte tam o zaman siz kariyerde hayallerini kurduğunuz o “harika karışım” ve harmanlama noktasına ulaşacaksınız. Farklı malzemeleri ve teknikleri birleştirerek uygulayan bir sanatçı gibi insanlığa sunabileceğiniz o kadar fazla kokteyliniz olacak ki buna siz bile şaşıracaksınız. Yeni yetenekleri öğrenmeye devam edin.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.