top of page
tarotti.png

Denge (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Denge kartı iş hayatımızda sabır, uyum ve ılımlılık getiren karttır. İş ve kariyer sorularında abartıları sevmeyen ve uç noktalardan uzak durmamızı tavsiye eden bir karttır. Bu kart kariyer hanesinde belirdiğinde de aynı tavsiye söz konusudur. Kartın mesajını sadece falın sahibi yani siz anlamalısınız. İş hayatında aşırılardan kaçının, eğer bunu başarıp orta yolu bulduğunuzda çok büyük başarılar elde edeceksiniz.


Denge kartı aynı zamanda iş hayatında bir pazarlık masasına oturmaya ve ılımlı bir pazarlığa işaret eder. Bazen kariyerde yol almak için birileriyle uzlaşmak ve orta yolu bulmak gerekir. Her iki tarafta biraz kendinden vermeyi başarırsa iş hayatında büyük bir anlaşma imzalayacak ya da uzlaşmaya varacaksınız. Bu uzlaşma sizin için yeni bir başlangıç olacak.

Denge kartında elindeki sıcak ve soğuk suyu karıştıran melek aslında iş hayatında karışımlarla harika kokteyller elde edeceğimizi bize söyler. Bu kart aynı zamanda barışçıl ve uyumlu bir karttır. Tartışmalar yerine el tokalaşmayı, bireysel farklılıkların iş yaşamında çıkar elde etmek için kullanılabileceğini bize hatırlatır. Harika bir grup çalışması yapabilir ve gruba yeteneklerimizi sunabiliriz. Sahip olmadığımız yetenekler yine aynı iş grubu içinde başka bireylerde var olabilir ve harika takım çalışmaları yapabiliriz. Birlikte çalışarak, yeteneklerin, deneyimlerin ve becerilerin doğru karışımını toplu olarak güçlendirirsiniz.


Son olarak denge kartı yüksek öğrenmeyi tavsiye eder. Çok iyi olduğunuz bir alanda bile daha iyi olabilmek için öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Denge kartını gördüyseniz asla “ben bu işi zaten biliyorum” demeyin. Tüm bu öğrendikleriniz diğer bilgi ve yeteneklerinizle birleşecek ve bir gün bir doyum noktasına ulaşacaklar. İşte tam o zaman siz kariyerde hayallerini kurduğunuz o “harika karışım” ve harmanlama noktasına ulaşacaksınız. Farklı malzemeleri ve teknikleri birleştirerek uygulayan bir sanatçı gibi insanlığa sunabileceğiniz o kadar fazla kokteyliniz olacak ki buna siz bile şaşıracaksınız. Yeni yetenekleri öğrenmeye devam edin.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page