Denge (ters):

TAROT KARİYER FALI

Düz belirdiğinde denge kartı iş hayatında ölçüyü bulduğumuz ters denge ise ölçüyü kaçırdığımızda belirir. Bazı konularda ya aşırıya kaçıyorsunuz ya da ayarı bozmuşsunuz. Hemen geriye dönmeniz ve yeniden başlamanız gerekmekte. Hiçbir şeyin aşırısı iyi değildir. Orta yolu bulmayı öğrenmelisiniz.


Denge kartı ters belirdiğinde iş hayatındaki bu ölçüsüzlüğün hayatın akışını olumsuz etkilemesine dair uyarıdır. Bu kartı ters gören kişi hayatının bir alanında aşırıya kaçmakta dolayısıyla diğer alanlarda açık vermekte ve bu durum iç huzurumuzu bozmaktadır. Bu kartı gördüğümüzde zıt uç noktalarda dolanmaktansa orta yolu bulmayı denemeliyiz. Bazen Denge kartı bir anlaşma için her iki tarafın da kendinden ödün vermesi ve özveride bulunması gerektiğini bize hatırlatır.

Denge ters belirdiğinde aynı zamanda işle ilgili bir kaybı artık kabullenilmesi gerektiğinin de altını çizer. Bir inkar mekanizmasına saplanmış olmak mümkündür fakat bu kart ters belirdiğinde kabullenme başlayacaktır. Asla unutulmamalıdır ki kabullenme iyileşme sürecinin başlangıç noktasıdır ve iyileşme için gereklidir. Ters beliren denge bu kabullenme sonrası karmaşanın sona ermesi ve duyguların kontrol altına alınmasını müjdeler.​


Son olarak, tarotun denge kartı size iyileşme çağrısı yapıyor olabilir. Yaşamınızda bir şeyin ölçüsünü kaçırmışsınız. Doğru ayarı bulduğunuzda şifaya kavuşacaksınız. Bir şeyi çok fazla yapıyor olmak diğer alanlarda hata vermeye yol açıyor olabilir. Her şeyi ayarında yapmayı deneyin. Eğer kendi işinizin patronuysanız belki de tek ihtiyacınız olan şey daha önce kimsenin denemediği farklı karışımlarla güzel projeler ya da güzel ürünler oluşturmak. Elemanlarınızın farklı yetenekleri olabilir, tüm bu yeteneklere doğru alanlara yöneltmeyi başarırsanız harika projeler ortaya çıkabilir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.