top of page
tarotti.png

Denge (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Düz belirdiğinde denge kartı iş hayatında ölçüyü bulduğumuz ters denge ise ölçüyü kaçırdığımızda belirir. Bazı konularda ya aşırıya kaçıyorsunuz ya da ayarı bozmuşsunuz. Hemen geriye dönmeniz ve yeniden başlamanız gerekmekte. Hiçbir şeyin aşırısı iyi değildir. Orta yolu bulmayı öğrenmelisiniz.


Denge kartı ters belirdiğinde iş hayatındaki bu ölçüsüzlüğün hayatın akışını olumsuz etkilemesine dair uyarıdır. Bu kartı ters gören kişi hayatının bir alanında aşırıya kaçmakta dolayısıyla diğer alanlarda açık vermekte ve bu durum iç huzurumuzu bozmaktadır. Bu kartı gördüğümüzde zıt uç noktalarda dolanmaktansa orta yolu bulmayı denemeliyiz. Bazen Denge kartı bir anlaşma için her iki tarafın da kendinden ödün vermesi ve özveride bulunması gerektiğini bize hatırlatır.

Denge ters belirdiğinde aynı zamanda işle ilgili bir kaybı artık kabullenilmesi gerektiğinin de altını çizer. Bir inkar mekanizmasına saplanmış olmak mümkündür fakat bu kart ters belirdiğinde kabullenme başlayacaktır. Asla unutulmamalıdır ki kabullenme iyileşme sürecinin başlangıç noktasıdır ve iyileşme için gereklidir. Ters beliren denge bu kabullenme sonrası karmaşanın sona ermesi ve duyguların kontrol altına alınmasını müjdeler.​


Son olarak, tarotun denge kartı size iyileşme çağrısı yapıyor olabilir. Yaşamınızda bir şeyin ölçüsünü kaçırmışsınız. Doğru ayarı bulduğunuzda şifaya kavuşacaksınız. Bir şeyi çok fazla yapıyor olmak diğer alanlarda hata vermeye yol açıyor olabilir. Her şeyi ayarında yapmayı deneyin. Eğer kendi işinizin patronuysanız belki de tek ihtiyacınız olan şey daha önce kimsenin denemediği farklı karışımlarla güzel projeler ya da güzel ürünler oluşturmak. Elemanlarınızın farklı yetenekleri olabilir, tüm bu yeteneklere doğru alanlara yöneltmeyi başarırsanız harika projeler ortaya çıkabilir.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page