Ermiş (düz):

TAROT KARİYER FALI

Tarotun ermiş kartında elinde fener tutarak kendisinden aşağı seviyede bulunanları aydınlatan bir adamın yalnızca ellerini, yüzünün bir kısmını ve onun tecrübesini vurgulayan ak sakallarını görürüz. Bunun dışında ermişin tüm vücudu siyah bir pelerinle gizlenmiştir. Bu kart iş ve kariyerle ilgili sorularda karşımıza çıktığında iç dünyamızda gizlenmiş bazı yeteneklerin artık doruk noktasına ulaştığını ve patlamaya hazır bomba gibi bizi beklediğini bilmeliyiz.


Ermiş kartı iş ve kariyer sorularında karşımıza çıktığında içsel keşif ve iç dünyamızda bazı yeteneklere eğilmenin altını çizer. Bir başka deyişle, tarot falınızda beliren ermiş kartı gizli potansiyellerinize ve yeteneklerinize bir göz atmanız gerektiğini tavsiye eder. Bir yerlerde sizin için gizlenmiş bir şeyler var ama ya görememektesiniz ya da fazla önemsemiyorsunuz. Bazı yetenekler keşfedilip geliştirilirse kariyerde büyük kazanımlar elde etmeniz mümkün.

Ermiş kartının numerolojik değeri olan 9, tek basamaklıların sonuncusu olmasından dolayı aynı zamanda bir zirve ve son nokta değeridir. Bize bir konuda yeteneklerimizin ya da gücümüzün hat safhada olduğunu bildirir. Bir diğer deyişle, 9 sayısının altını çizdiği alanda çok büyük bir doyuma ulaşmış ya da adeta yetenek küpü olabiliriz. 9 bir üst sınır çizgisi sayısıdır ve bir üst aşamaya geçmenin artık zamanı geldiğini de bize hatırlatır.


Ermiş işle ilgili zirvedeki kişiden gelecek pozitif enerjinin habercisi de olabilir. Yukarılardan gelecek bir mesaj, uyarı ya da öğretiye işaret edebilir. Ermişin bize söyleyecek çok sözü ve verecek çok tavsiyesi vardır. Bu kartı gördüğümüz zaman kendimizden yaşlı ya da bilgili kişilerin tüm sözlerine kulak asmalıyız. Kimi zaman ermiş kartı yaşlı veya tecrübeli bir kişiden hayatımızı değiştirebilecek derecede önemli bir tavsiye ya da uyarının gelmesine işarettir. Bu tavsiye ya da uyarı mutlaka dinlenmelidir çünkü o ses bilgeliğin sesidir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.