Ermiş (ters):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falınızda ermişi gördüyseniz iki yoldan birine gidebilirsiniz. Fakat kariyerde bu nokta aynı zamanda sizin için bir son duraktır. Tıpkı ermişin numerolojik değeri tek basamaklıların sonuncusu ve zirvede yer alan dokuz gibi. Zirveye ulaştınız ve bu noktada yolculuk sona erdi. Artık yeni bir seçim yaparak yeni bir yolculuğa başlama zamanı.


Kendini siyah renkli peleriniyle gizlemiş olan ermiş aynı zamanda kariyerde bir içsel keşif noktasına vardığınızın ya da kendinizde yeni bir yeteneği keşfetmeniz gerektiğinin altını çizer. Belki de siz bu yeteneğin farkındasınız bile. Bu öyle bir yetenektir ki sizde bol miktarda var ve artık onu insanlığın faydasına sunma vakti gelmiş geçiyor bile. Ya bu yeteneği henüz bilmeyenlere öğretmelisiniz ya da üretim aşamasına geçerek bu yeteneği sunmalısınız.

Tüm bunların yanı sıra iş ve kariyer sorularında karşımıza çıkan ermiş kartı tüm enerjimizi te bir noktaya ya da tek bir alana yoğunlaştırdığımızı gösterir. Belki de karttaki ermiş gibi kendi pelerinimizin içinde inzivaya çekilmişiz. Bir yerlerde bir şeyler aranmakta. Bulunduğu zaman iş ve kariyer konusunda size menfaat getireceği kesin. Aradığınız şey belki bir yetenek, bir ipucu hatta yeni bir işin kurulması için gerekli bir miktar para. Aradığınız her ne ise onu bulmayı başardığınızda bir sonraki evreye geçeceksiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.