top of page
tarotti.png

Güç (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Güç kartı kariyerde kararlılığı ve içsel güçleri temsil eder. Aynı zamanda insan ruhunun engel aşma yeteneği hakkında konuşur. Eğer bir kariyer falında karşınızda güç kartını gördüyseniz bilmelisiniz ki iş ve kariyer yaşamınızda karşınıza çıkan engeller sizden güçlü değiller.


Güç kartı iş ve kariyer konularında oldukça derin ve içsel etkileyici güçlerimize vurgu yapar. Bu kartı gördüyseniz içsel güçleriniz ve kararlılığınızla besleniyorsunuz. Başkalarını kontrolünüz altına alıyor fakat bunu sessizce ve ikna yöntemlerinizle yapıyorsunuz. Ortada hiçbir zorlama ya da baskı yok. Zaten kimsenin de bu kontrolden bir şikayeti yok. Bu içsel gücü kariyerde kullanabileceğiniz “görünmez güçleriniz” olarak kabul edebilir ve terfi edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra güç kartı size “kork ama gene de yap” mesajını getirir. Kariyer yolculuğunda gelişmek, büyümek ve ilerlemek için bazen risk almak gerekir ve bu riskler sizi korkutabilir. Güç kartı sizi devam etmek için içinizdeki gücü bulmaya ve yolculuğa korksanız bile devam etmeye teşvik eder.


Güç kartı aynı zamanda bazı hayvani iç güdülerin ve savaşçılığın yatıştırılmasının tam zamanı olduğu mesajını getirir. Belki de kariyerde düşman ve rakiplerle savaşmak yerine uzlaşma hatta bir takım kurma zamanı gelmiştir. Birlikten kuvvet doğacağını asla unutmayın. Çatışma ilerleyişinize zarar verecekse çatışmalardan vazgeçin ve uzlaşarak bir engeli aşın.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page