Güç (ters):

TAROT KARİYER FALI

Güç kartı iş ve kariyer sorularında karşınıza çıkıyorsa korkularınızın sizi yenebilecek kadar güçlü hale geldiği konusunda uyarıdır. “Yapamam” dediğini şeyi aslında yapabilecek güçtesiniz fakat yapamayacağınıza kendinizi inandırıyorsunuz. Asla unutmamalısınız, sürekli tekrar ettiğiniz sözler bilinçaltınız tarafından kehanete dönüştürülebilir. O yüzden “yapamam” kelimesini sürekli tekrarlamayı bırakmalısınız. Hatta o kelimeyi çöpe atmalısınız.


İş ve kariyer konularında kendinize gereksiz yere haksızlık ediyorsunuz. İçinizde keşfedilmemiş potansiyel ve yetenekler var fakat nedendir bilinmez bu yeteneklerin üzerinde durmuyor gibisiniz. Belki de yetenekli olduğunuz alanlar yerine yeteneksiz olduğunuz alanlara enerjinizi aktarmaktasınız. Zevk aldığınız ya da severek yapacağınız bir kariyere yönelirseniz bundan faydalı çıkacaksınız.

Güç kartı ters belirdiğinde bazıları için umudun yitirilmeye başlaması ya da özgüvenin yitirilmeye başlamasıyla ilgili olabilir. Düşman ya da rakipleriniz belki de sizden çok çalışmış, sizden yetenekli ya da daha enerjik olabilir. Fakat, bu sizin kariyer yolculuğunda rekabeti bırakmanız gerektiği anlamına gelmez. Bir an önce toparlanmalı ve güç kazanmalısınız.


Güç kartı aynı zamanda harika ego kontrolü ve iş hayatında insanlar mükemmel bir yaklaşım sergilemeyi destekler. Kibar olun, gülümseyin ve nazik bir ses tonuyla insanlardan bir şeyi rica edin. Bütün kapıların size açıldığını göreceksiniz. Hatta bir deney yapmak uğruna insanlara yüksek egoyla ve kaba bir şekilde bir istekte bulunun, o isteğin kabul edilmediğini göreceksiniz. İnsanlara yaklaşım tarzınız aslında onları kontrol altına alabilecek ya da onları reddetmeye zorlayacak kadar etkilidir. Fakat, güç kartını çektiyseniz siz bunu zaten biliyor olmalısınız.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.