Güneş (düz):

TAROT KARİYER FALI

Güneş kartı belirdiğinde iş yaşamımızda güzel gelişmelerin ve güzel olayları yaşanması çok yakındır. Zor bir dönemden geçiyorsanız çözüm sizin için çok yakında. Bu karttan bir önceki kart olan ay karanlığı güneş ise karanlıktan aydınlığa geçişi simgeler. Dolayısıyla güneş sizin için iş hayatında artık zor günlerin geride kaldığını ve iyileşme sürecini müjdeler. Artık geleceğe daha pozitif bakabilirsiniz. Şu anda neye el atsanız başaracaksınız, neyi denerseniz sonuçları güzel olacak.

Güneş aynı zamanda içimizdeki sonsuz potansiyel, yaratıcılık ve enerjiyi temsil eder. Bu kartı gördüyseniz dünyaya verecek o kadar çok şeyiniz var ki bir an önce kolları sıvamalısınız. Aklınızdaki o fikir gerçekten de harika bir fikir ve tutma ihtimali yüksek. Başkalarının istediği bir şeye ya da inanılmaz bir yeteneğe sahipsiniz. Eğer bunu leyhinize kullanmayı bilirseniz çok büyük işler başaracaksınız.

Sembolik olarak ay ve güneş kartları tarotta birbirine zıt kartlardır. Biri karanlığın diğeri ise aydınlığın temsilcisidir. Bu kart karşımıza çıktığında kariyerde karanlık tünelin ışığını artık gördünüz demektir. Kafanızdaki tüm soru işaretleri birer birer yok olacak ve sizin için kariyer konularında her şey netlik kazanacak. Bu kart aynı zamanda negatif düşünmeyi artık bırakacağımız ve iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağınız zamanların müjdecisidir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.