top of page
tarotti.png

Güneş (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Güneş kartı belirdiğinde iş yaşamımızda güzel gelişmelerin ve güzel olayları yaşanması çok yakındır. Zor bir dönemden geçiyorsanız çözüm sizin için çok yakında. Bu karttan bir önceki kart olan ay karanlığı güneş ise karanlıktan aydınlığa geçişi simgeler. Dolayısıyla güneş sizin için iş hayatında artık zor günlerin geride kaldığını ve iyileşme sürecini müjdeler. Artık geleceğe daha pozitif bakabilirsiniz. Şu anda neye el atsanız başaracaksınız, neyi denerseniz sonuçları güzel olacak.

Güneş aynı zamanda içimizdeki sonsuz potansiyel, yaratıcılık ve enerjiyi temsil eder. Bu kartı gördüyseniz dünyaya verecek o kadar çok şeyiniz var ki bir an önce kolları sıvamalısınız. Aklınızdaki o fikir gerçekten de harika bir fikir ve tutma ihtimali yüksek. Başkalarının istediği bir şeye ya da inanılmaz bir yeteneğe sahipsiniz. Eğer bunu leyhinize kullanmayı bilirseniz çok büyük işler başaracaksınız.

Sembolik olarak ay ve güneş kartları tarotta birbirine zıt kartlardır. Biri karanlığın diğeri ise aydınlığın temsilcisidir. Bu kart karşımıza çıktığında kariyerde karanlık tünelin ışığını artık gördünüz demektir. Kafanızdaki tüm soru işaretleri birer birer yok olacak ve sizin için kariyer konularında her şey netlik kazanacak. Bu kart aynı zamanda negatif düşünmeyi artık bırakacağımız ve iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağınız zamanların müjdecisidir.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page