Güneş (ters):

TAROT KARİYER FALI

Güneş kartı ters belirdiğinde sizin için iş hayatında kötümser bakış açısının yerini iyimserliğe bırakmayı müjdeler. Bazen bu iyimserlik yalnızca yaşadığınız durumun sanıldığı kadar umutsuz vaka olmadığının farkına varmaktır. Güneş kartı düz belirdiğinde aşırı derecede aydınlık ve parlaktır fakat ters karşımıza çıktığında güneşin pozitif enerjisi azalır. Her ne kadar bugünlerde pozitif düşünmeye başlayacak olsanız da durum sizin sandığınızdan bile daha iç açıcı olabilir.

Güneş ters geldiğinde iş hayatında hareketinizi ve özgürlüğünüzü kısıtlayan gizli güçlerin varlığının altını çizer. Bu kartı ters gören kişi hayatta ilerlediği yönde ilerlememektedir ve bu durumu değiştirmek için kişi tarafından hamle yapılması gerekmektedir. Ay kartında belirtilen karanlığın negatif etkileri bu kart ters belirdiğinde ortadan kalkar fakat yine de geçmişteki karanlığın izleri üzerinizdedir. Ters Güneş sizi silkelenip kalkmaya, içinde bulunduğunuz kurban zihniyetinden çıkmaya ve hayatınızın kontrolünü tekrar elimize almaya davet eder.

Son olarak, güneş kartı ters belirdiğinde size bardağın yarısının dolu olduğunu görmeye davet eder. Evet, olumsuz bir şeyler yaşamışsınız fakat bunlar geride kalmış. Sizin için tekrar güneş doğmuş ve sizin bunu görmeniz gerekiyor. Hayallerinize kavuşmak için hamle yaparsanız başarılı olacaksınız. Bir an önce negatif düşünmekten vaz geçmelisiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.