top of page
tarotti.png

Güneş (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Güneş kartı ters belirdiğinde sizin için iş hayatında kötümser bakış açısının yerini iyimserliğe bırakmayı müjdeler. Bazen bu iyimserlik yalnızca yaşadığınız durumun sanıldığı kadar umutsuz vaka olmadığının farkına varmaktır. Güneş kartı düz belirdiğinde aşırı derecede aydınlık ve parlaktır fakat ters karşımıza çıktığında güneşin pozitif enerjisi azalır. Her ne kadar bugünlerde pozitif düşünmeye başlayacak olsanız da durum sizin sandığınızdan bile daha iç açıcı olabilir.

Güneş ters geldiğinde iş hayatında hareketinizi ve özgürlüğünüzü kısıtlayan gizli güçlerin varlığının altını çizer. Bu kartı ters gören kişi hayatta ilerlediği yönde ilerlememektedir ve bu durumu değiştirmek için kişi tarafından hamle yapılması gerekmektedir. Ay kartında belirtilen karanlığın negatif etkileri bu kart ters belirdiğinde ortadan kalkar fakat yine de geçmişteki karanlığın izleri üzerinizdedir. Ters Güneş sizi silkelenip kalkmaya, içinde bulunduğunuz kurban zihniyetinden çıkmaya ve hayatınızın kontrolünü tekrar elimize almaya davet eder.

Son olarak, güneş kartı ters belirdiğinde size bardağın yarısının dolu olduğunu görmeye davet eder. Evet, olumsuz bir şeyler yaşamışsınız fakat bunlar geride kalmış. Sizin için tekrar güneş doğmuş ve sizin bunu görmeniz gerekiyor. Hayallerinize kavuşmak için hamle yaparsanız başarılı olacaksınız. Bir an önce negatif düşünmekten vaz geçmelisiniz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page