İmparator (düz):

TAROT KARİYER FALI

Tarotun bir baba figürü olarak karşımıza çıkan imparator kartı kariyerde kendimizi üst seviyede gördüğümüz ve özgüvenimiz arttığı zamanlarda belirir. Tıpkı imparatrorun oturduğu taht gibi kariyerde kendimize bir koltuk sabitlediğimizde karşımıza bu kart çıkar. Burası kariyerde tüm düşmanları yendiğimiz ve lider pozisyonuna geçtiğimiz noktadır.


İmparator aynı zamanda saygıyı hak etmiş ve otorite sahibi güçlü bir liderdir. Her şeyi kontrolü altına aldığı bir pozisyona (tahtına) yerleşmiş olan imparator kariyerde bize her şeyin istediğimiz gibi ilerlediği müjdesini verir. Bir şeyler kontrolden çıksa bile imparator sizi öyle bir konumlandırır ki tek bir telefon ya da bir email atarak durumu tekrar kontrol altına almanız mümkün olacaktır.

İmparator aynı zamanda başkalarını kontrol edebileceğiniz ve liderlik yapabileceğiniz bir konumda rahat olduğunuzu size hatırlatır. Tek yapmanız gereken emir ve komuta vermek ya da yönlendirmek. Bir lider olarak ne oluşturmak istediğinize dair net bir vizyonunuz var, en tepede (tahtta) görüşünüz çok iyi olan bir yerde konumlanmışsınız. Bu durumun kıymetini bilin.


İmparator aynı zamanda iş yaşamında kurallar ve düzenlemelerle bağlı bir sistemi yansıtır. Belirli bir duruma ilke veya yönergeler uygulayarak yasa ve düzen oluşturursunuz. Herhangi bir problemi parçalarına ayırarak ve daha sonra çözmek için yapmanız gereken eylemleri düzenleyerek kaostan kurtulursunuz. Bir başka deyişle imparator düzeni sağlayıcı ve kaostan kurtarıcı yüce bir mekanizmayı da yansıtabilir. İş yaşamındaki sistematik, stratejik ve yüksek düzeyde organizasyon gerektiren tüm işler bu kartın yönetimi altındadır.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.